
Йосип Кобзон заявив, що незадоволений командою, яка працює з Володимиром Путіним. Про це він сказав в ефірі "Эха Москвы", повідомляють Патріоти України.
"Ви знаєте, я ставлюся з глибокою повагою до нашого президента. Не тому, що я законослухняний громадянин, а просто тому, що мені подобається все, що він робить. Мені щиро подобається. Єдина в мене претензія до нього, я не приховую, це те, що у нього дуже погана команда", - сказав він.
Артист також висловив свої припущення про те, хто міг би стати наступним главою Росії. "Я думаю, що крім вас, про це думає і сам Володимир Володимирович. Але якщо б у нього було бажання порадитися зі мною, я б рекомендував йому - якщо б не в Москві, а в регіонах шукати, там є дуже багато людей, які можуть і повинні бути в господарстві у владі", - зазначив артист.
"Ну, приміром, скажімо, Артамонов – приголомшливий господарник. Морально стійкий, незважаючи на те, що фізично здоровий. Я знаю, Морозов. Є такі люди, яких я можу називати, з яких можна було б скласти команду. Але мені навіть незручно називати по одній простій причині, щоб президент не подумав, що я втручаюся в його, так би мовити, керівну психологію. Тому, звичайно, він сам прийме рішення", - заявив Кобзон.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...