"Я не в кишені у Тимошенко і я не воюю проти Порошенка", - Аваков

Зорян Шкіряк процитував в прямому ефірі на ТБ слова свого начальника та підкреслив, що головна мета їхнього відомства - захист законності.

Арсен Аваков. Фото: Корреспондент.net.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не перебуває під впливом кандидата у президенти Юлії Тимошенко і не має конфлікту з президентом Петром Порошенком. Головна його ціль - захищати закон. Про це в ефірі ток-шоу "Ехо України" заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, передають Патріоти України.

"Я не в кишені у Тимошенко і я не воюю проти Порошенка – я стою над ситуацією, і ми будемо захищати закон", - сказав він, повторюючи слова Авакова. Зокрема, Шкіряк наголосив на словах міністра внутрішніх справ щодо важливості чесних виборів і що це в інтересах усіх кандидатів.

"Найголовніше, що повинні на сьогоднішній день пам’ятати кандидати, в тому числі і лідери перегонів, – що вони самі повинні бути зацікавлені в тому, щоб до їхньої діяльності і до їхніх штабів не було жодних питань. Щоб той президент, якого оберуть українці, незалежно від прізвища, був визнаний як українським народом після рішення ЦВК, так і міжнародною спільнотою", - сказав він, посилаючись на міністра внутрішніх справ.

Джерело: Прямий

"Не виправдав сподівань Кремля": Наєв пояснив, чи змінить перебіг війни заміна Суровікіна на Герасімова

вівторок, 21 березень 2023, 9:05

Російське командування постійно намагається вдосконалювати систему управління об’єднаного угруповання військ Збройних сил РФ, зокрема, практику нових кадрових перепризначень, на фоні загрози невиконання стратегічних завдань у військовій операції. Ком...

Перелом на фронті призведе до краху режиму Путіна і мафіозної війни в Росії, - Яковенко

вівторок, 21 березень 2023, 9:05

Розв'язана Росією агресивна війна проти України призвела до несподіваних для Кремля наслідків. Українці дали відсіч окупантам, і тепер вже росіяни чують вибухи, будують оборонні рубежі, хаотично шукають ресурси для продовження військових дій і навіть п...