"Я не жартую": Володимир Зеленський почав готуватися до президентської кампанії, - ЗМІ

Відзначається, що представники шоумена ведуть роботу в регіонах України і збирають передвиборчі команди, але при цьому діють непублічно.

Володимир Зеленський. Фото:comments.ua

Український актор і лідер студії "Квартал 95" Володимир Зеленський почав підготовку до президентської кампанії. Про це пише видання LIGA.net з посиланням на власні джерела, інформують Патріоти України.

Якщо вірити інсайдерам, то представники Зеленського вже оплатили зимову рекламу на радіо і білбордах з гаслом "Я не жартую". Більш того, в зв'язку зі стартом президентської кампанії нібито була перенесена прем'єра третього сезону серіалу "Слуга народу", в якому Зеленський грає головну роль.

Відзначається, що представники Зеленського вже почали роботу в регіонах України і збирають передвиборчі команди, але при цьому діють непублічно.

Як відомо, вибори президента України заплановані на 31 березня 2019 року. Незважаючи на високі рейтинги, Володимир Зеленський поки не заявляв про намір брати в них участь.

Джерело: LIGA.net

Хіти тижня. Попри санкції: Путін возив на зустріч із Зеленським "тіньового переговорника"

четвер, 12 грудень 2019, 5:00

Президент Росії Володимир Путін взяв із собою на "нормандський саміт" у Париж 9 грудня свого помічника і куратора щодо Донбасу Владислава Суркова у ролі так званого тіньового переговорника. "Сьогодні зоряний час Суркова – всі його конкуренти поза поряд...

Хіти тижня. Два сумнівних абзаци: Цимбалюк знайшов шпарину для Росії в комюніке "нормандської четвірки" (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 0:35

За словами журналіста, глава держави проговорив багато правильних речей про російсько-український конфлікт в процесі прес-конференції, але не сприяв тому, щоб вони були зафіксовані в підсумковому документі. Головним досягненням Росії в комюніке, підпис...