"Я вірю росіянам, що вони не порушували договору про РСМД. Але трохи починаю сумніватися", - Лукашенко

Президент Білорусі зазначив, що розрив угоди про ДРСМД є катастрофою для його країни.

Лукашенко не зовсім довіряє Путіну. Фото: ЕРА.

Позиція президента Росії Володимира Путіна щодо виходу США з Договору про ракети середньої і меншої дальності (ДРСМД) практично не відрізняється від офіційно озвученої у пресі. Про це 22 лютого під час відвідин Військової академії у Мінську розповів президент Білорусі Олександр Лукашенко. Відео виступу Лукашенка опубліковано на білоруському новинному каналі АТН у YouTube, передають Патріоти України.

"Я вірю росіянам, що вони не порушували цього договору. Але коли починають говорити про якісь там ракети [9М729] й показують, американці і західники починають про це говорити, я трохи починаю сумніватися і шукати відповідь на звинувачення в бік Росії. Трохи. Але інформації щодо цього у мене немає, вона прихована. Її знає обмежене коло людей", – розповів він.

Президент Білорусі зазначив, що розрив угоди про ДРСМД є катастрофою для Білорусі. "Я боюся того, що американці скористаються моментом і розмістять ці ракети в Європі. Ось тут уже мало не здасться і нам. Нам треба буде разом із Росією думати про відповідні заходи, тут уже нікуди не дінешся. А ще гірше буде, якщо ці ракети, не дай боже, гіпотетично, буде розміщено на території України. Я категорично проти. Ми прибічники миролюбної політики. Нам не потрібні ці розбірки великих держав, від яких ми завжди, з огляду на історію, страждали", – підкреслив Лукашенко.

"Хоча імідж вже не врятувати": Президентка Грузії запропонувала випустити Саакашвілі з в'язниці та назвала умову

субота, 3 червень 2023, 21:01

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі запропонувала випустити колишнього грузинського лідера Міхеіла Саакашвілі з в'язниці з електронним браслетом. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на заяву президентки в інтерв'ю французькому телеканал...

"Вагнерівці з Бахмута остаточно не вийшли": У Міноборони України розповіли, чим зайняті найманці Пригожина

субота, 3 червень 2023, 20:00

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр зазначила, що у місті Бахмут ситуація умовно стабільна і додала, що вагнерівці остаточно ще не залишили місто. Про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила у telegram, передають Патріоти України. За ...