Телегрупа "1+1 медіа" наразі винна за виробництво розважального контенту "95 кварталу" $4 000 000. Таку інформацію оприлюднив журнал "Новое время", зазначають Патріоти України. Студія начебто вже цілий рік виробляє "Вечірній квартал" за свій рахунок.
Про борги за виробництво інших шоу видання нічого не пише. Коломойський начебто пообіцяв віддати борг лише в тому разі, якщо актор стане кандидатом в президенти в реальному житті.
Сам Володимир Зеленський відмовився коментувати ситуацію, також виданню не вдалося отримати коментар і у Ігоря Коломойського.
На телеканалі "1+1" у коментарі НВ не спростували наявність заборгованості: "Наші відносини регулюються комерційними угодами. У сторін немає претензій один до одного", – коментує Марина Мельничук, керівник групи просування розважальних проектів телеканалу "1+1".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...