"Як рів урятує від бронетанкової групи ворога?": Снєгирьов про доцільність проекту "Стіна"

Якщо Російська Федерація вирішить розпочати вторгнення в Україну, то проект "Стіна" її аж ніяк не зупинить, наголошує автор.

Стіна не врятує Україну від агресії РФ. Ілюстрація: rian.com.ua

"Нещодавно НАБУ (Національне антикорупційне бюро України) та САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура) затримали шістьох осіб, причетних до розкрадання коштів із проекту "Стіна". Суд постановив арештувати сімох учасників розтрати коштів проекту "Стіна", сумарний розмір застав становить 25,5 мільйона гривень, пише у своєму блозі на "Гордоні" Дмитро Снєгирьов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Показово, що з практичного погляду проект "Стіна" не несе жодної користі для України. Історія знає будівництво подібних "стін" - у проекти було вкладено шалені гроші, але вони не виправдали сподівань. Це - радше політичний крок і акт самозаспокоєння для громадян.

Як позитивний досвід нам наводять приклади захисних споруд - проекти в Ізраїлі і на кордоні між США і Мексикою.

Утім, варто зазначити, що з території Палестини Ізраїлю не варто очікувати вторгнення танкових колон. Крім того, стіна з Палестиною не зменшила кількості терактів. Палестинці у відповідь почали копати тунелі. Так само між США і Мексикою. Є якісь практичні наслідки для економіки США, крім того, що в стіну вклали мільйони доларів? Незаконна міграція, трафік наркотиків і зброї з Мексики триває і далі.

Що стосується ситуації навколо будівництва "Стіни" на українсько-російському кордоні, то у нашому випадку - це рів і паркан, які начебто повинні перешкоджати проникненню контрабанди або диверсійно-розвідувальних груп із боку РФ на нашу територію. Але, по-перше, Росія - країна-агресор, і може будь-коли напасти на Україну. По-друге, у складі збройних сил Росії існують інженерні війська, і подолати рівчак вони зможуть протягом 5–10 хвилин.

Незрозуміле функціональне призначення проекту "Стіна". Як рівчак може врятувати від бронетанкової групи ворога? Контрабанда йде через неконтрольовані ділянки на сході України. ДРГ проникають через неконтрольовані ділянки кордону, протяжність якого становить приблизно 440 км.

Нинішній скандал, який розгорнувся навколо цього проекту, - це не стільки спроба його блокування, скільки удар по його авторах. Зокрема по міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, який лобіює продовження будівництва "Стіни". У Верховній Раді депутати від "Народного фронту" виступили з вимогою фінансувати програму коштами, повернутими з рахунків Януковича. Ціна питання - 500 мільйонів гривень.

У відповідь НАБУ та САП затримали шістьох осіб, причетних до розкрадання коштів із проекту "Стіна" - фактично "стрілочників", які не отримають реального покарання".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що з проекту "Стіна" кошти переказувалися фірмі, директором якої була прибиральниця.

Однак все одно "ихтамнет": Росія готується до прямої війни в Лівії з її урядом і Туреччиною

вівторок, 26 травень 2020, 22:29

Літаки в Лівію прибули з авіабази в Росії після транзиту через Сирію, де вони були перефарбовані, щоб замаскувати їх російське походження. Росія нещодавно відправила винищувачі в Лівію, щоб підтримати воюючих в країні російських найманців. Про це повід...

Дзвоник для Зеленського: Експосли США зробили заяву через "плівки Деркача"

вівторок, 26 травень 2020, 22:14

Американські дипломати “рішуче засудили” спроби втягнути Україну у внутрішні справи США. Колишні посли США в Україні виступили зі спільною заявою, в якій попередили про небезпеку втягування України в американські внутрішні справи в період президентськи...