Як страшно жити росіянам: У Путіна вже лякають "фашистською" Чорногорією

У "Ростуризмі" закликали туроператорів попереджати клієнтів про загрози, з якими ті можуть зіткнутися на курорті за кордоном.

Чорногорія. Ілюстрація:Преса України

Ростуризм рекомендує росіянам, які розглядають можливість поїздки в Чорногорію, враховувати обстановку в цій країні і можливі ризики. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на RT.

Крім того, у відомстві закликали туроператорів попереджати клієнтів про загрози, з якими ті можуть зіткнутися в Чорногорії.

"Ми звертаємося до туроператорів із закликом брати за основу не миттєві економічні інтереси, а безпеку своїх клієнтів, які можуть зіткнутися в Чорногорії з серйозними загрозами. Необхідно в обов'язковому порядку інформувати російських туристів про несприятливу обстановку в цій країні, щоб вони могли зважити всі "за" і "проти" і прийняти обдумане рішення щодо поїздки", - цитує прес-служба Ростуризму керівника відомства Олега Сафонова.

Як відомо, раніше офіційний представник російського МЗС Марія Захарова порадила росіянам двічі подумати перед поїздкою до Чорногорії.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...