Як страшно жити росіянам: У Путіна вже лякають "фашистською" Чорногорією

У "Ростуризмі" закликали туроператорів попереджати клієнтів про загрози, з якими ті можуть зіткнутися на курорті за кордоном.

Чорногорія. Ілюстрація:Преса України

Ростуризм рекомендує росіянам, які розглядають можливість поїздки в Чорногорію, враховувати обстановку в цій країні і можливі ризики. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на RT.

Крім того, у відомстві закликали туроператорів попереджати клієнтів про загрози, з якими ті можуть зіткнутися в Чорногорії.

"Ми звертаємося до туроператорів із закликом брати за основу не миттєві економічні інтереси, а безпеку своїх клієнтів, які можуть зіткнутися в Чорногорії з серйозними загрозами. Необхідно в обов'язковому порядку інформувати російських туристів про несприятливу обстановку в цій країні, щоб вони могли зважити всі "за" і "проти" і прийняти обдумане рішення щодо поїздки", - цитує прес-служба Ростуризму керівника відомства Олега Сафонова.

Як відомо, раніше офіційний представник російського МЗС Марія Захарова порадила росіянам двічі подумати перед поїздкою до Чорногорії.

Двоє росіян втекли на човні з Чукотки на Аляску, ховаючись від мобілізації

четвер, 6 жовтень 2022, 23:51

Двоє жителів Чукотського автономного округу РФ, що тікали від мобілізації, на човні припливли на Аляску. Про це повідомляє "Голос Америки", передають Патріоти України. Жителі містечка Гамбелл на острові Святого Лаврентія у штаті Аляска виявили біля бер...

"Скрытно отвёл войска из Лимана": РосЗМІ розхвалили генерала РФ, який "обдурив" ЗСУ (скріншоти)

четвер, 6 жовтень 2022, 23:42

Про якусь обманну "спецоперацію" повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.