
США прийняли рішення про висилку 60 російських дипломатів та закриття останнього дипломатичного форпосту Москви на західному узбережжі країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNN. Зокрема йдеться про 48 дипломатів посольства Росії та 12 осіб з Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку. Вони та їхні сім'ї мають сім днів, щоб залишити країну.
"США здійснюють цей крок спільно з нашими союзниками і партнерами по всьому світу у відповідь на використання Росією хімічної зброї військового класу на території Сполученого Королівства", - заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.
Як повідомляє npr.org, високопоставлений американський чиновник повідомив, що консульство РФ в Сіетлі буде закрите, оскільки воно дуже близько знаходиться до підводної бази США та місця дислокації основних виробничих потужностей корпорації "Боїнг".
Як відомо, у грудні 2016 року США вислали 35 російських дипломатів у відповідь на втручання Росії у президентські вибори в США.
Раніше повідомлялося, що інші держави НАТО також сьогодні оголосили про масову висилку російських дипломатичних представників, через отруєння Сергія Скрипаля та його доньки на території Великої Британії.У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...