Біда вітчизняного політикуму в тому, що обираючи між користю держави і власним зиском, більшість обирає останнє.
Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко проігнорувала запрошення виступити в якості свідка у справі Росії в Стокгольмському арбітражі. Про це заявив директор з розвитку бізнесу НАК «Нафтогаз-України» Юрій Вітренко, зазначають Патріоти України. Ось що високослужбовець держкомпанії написав з цього приіоду:
"Чи є заслуга Тимошенко у перемозі України в Стокгольмському арбітражі?
Як у Стокгольмі з кожної української родини був знятий борговий зашморг у 112 тис грн і чому зараз, навпаки, вони мають отримати 4,4 тис грн від Газпрому я зрозумілою мовою написав у попередній записці.
Тут я також зрозумілою мовою пишу про роль Тимошенко. Бо як тільки я пишу про перемогу в Стокгольмі, особливо палкі фанати Юлії Володимирівни мені закидають, що я не пишу про її роль у цій перемозі. Виправляюся!
Роль Тимошенко у перемозі у Стокгольмі - ніяка. Так фанатам Юлії Володимирівни зрозуміло? Тому і не писали, бо не було у неї якось ролі, про яку можна було б писати.
Навіть завдячувати можливості судитися проти Газпрому у Стокгольмі, а не в Москві, ми маємо не домовленостям Тимошенко-Путін, а тогочасному заступнику голови Нафтогазу Діденко, який в останній момент вставив відповідне положення в контракт.
У самому арбітражі Тимошенко не брала ніякої участі. На відміну від того ж Діденка, який виступав свідком на процесі і таким чином сприяв нашому виграшу.
До Тимошенко зверталися з проханням виступити свідком. Але так і не отримавши у визначений проміжок часу необхідних запевнень щодо згоди виступити свідком на українській стороні, розраховувати на допомогу Тимошенко не доводилося.
А от скільки втратили українські родини через газові контракти Тимошенко-Путін, у чому вина Януковича, Фірташа, Бойка та Льовочкіна, чому ці втрати не можна було компенсувати через арбітраж у Стокгольмі, читайте у наступних записках. І про премії команді, яка перемогла Газпром, теж напишу. Дочекайтесь будь-ласка.
P.S. Журналістам, які очікують на коментарі щодо нашого подання в апеляційний суд. Ми сьогодні-завтра облікуємо текст подання в перекладі зі шведської на англійську. Ви його почитаєте, знайдете для ваших читачів та глядачів багато цікавого, і коли у вас буде документ на руках ми вам все завтра прокоментуємо."
США можуть припинити свою участь у програмі щодо притягнення Росії до відповідальності за воєнні злочини. У Вашингтоні відмовляються називати РФ агресором, передають Патріоти України з посиланням на The Telegraph. За даними видання, США не захотіла на...
Президент Росії Володимир Путін не проти перемовин щодо закінчення війни. Однак він хотів би хотів би, щоб переговори тривали на тлі воєнних дій, масованих обстрілів України та продовження контактів з президентом США Дональдом Трампом. Путіну потрібно,...