Як же їм без "фашистської хунти": У Кремлі стурбовані наміром України ввести візи з РФ

Звісно при цьому політики держави-агресора наголошують, що гірше від цього буде лише нашій країні

Олексій Пушков

У Росії заявили, що від оголошенння візового режиму Україною у першу чергу постраждають українці, які працюють там. Таку думку висловив голова Комісії Ради Федерації Росії з інформаційної політики Олексій Пушков у своєму мікроблозі в Twitter, зазначають Патріоти України.

"Кілька мільйонів українців, які заробляють гроші в Росії, будуть головними жертвами в разі введення віз Києвом. Для Росії збитки нульові", - написав він.

При цьому блогер Валентин Краснопьоров наголосив, що Росія вже припиняє співпрацю з Україною, зокрема, в залізничній сфері.

"Росія виводить РЖД і Газпром із Україною. З 1 липня планується повна зупинка залізничного сполучення. Україна вводить мито на російські добрива і шоколадні вироби. Дуже ймовірно будуть візи. Одразу видно, що наші санкції до інформаційних продуктів та ІТ-компаній РФ лише частина серйозної движухи. Отже, наші, я так зрозумів, руки щодо Росії після "безвізу" з ЄС розпустили добре", - написав він.

Війна з Росією. Протистояння армій

вівторок, 14 липень 2020, 5:45

Чи ті пріоритети вибрало керівництво ЗСУ? Про рівні реального оборонного потенціалу в Україні згадують щоразу, коли ворог уже стукає у двері. На думку багатьох спостерігачів, масштабний наступ нинішнього літа або на початку осені 2020 року знову став ц...

Хіти тижня. В "Украерорусі" відреагували на інформацію про порушення українського авіапростору російським літаком

вівторок, 14 липень 2020, 4:00

Прольоти територією України для російських літаків заборонено, а рейси через зону бойових дій на Донбасі не здійснює жоден перевізник світу. Державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" спростувало інформацію про порушення...