Яка зброя США наразі конче необхідна Україні (відео)

​Наразі Україна потребує не протитанкових комплексів "Джавелін", а протиракетних установок "Петріот". І головне, має непогані шанси їх отримати, вже не як держава-партнер, а стратегічний союзник США, на рівні з НАТО.

Надання Україні протитанкових ракетних комплексів, а саме "Джавелінів" не є принциповим питанням. Про це у ефірі Еспресо.TV повідомив директор "Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння" Валентин Бадрак, зазначають Патріоти України. За словами експерта, на території нашої країни вже виробляють досить потужні протитанкові ракетні комплекси, здатні закрити питання захисту ближньої дії.

Найважливіший аспект допомоги Америки - це надання зенітних ракетних комплексів "Петріот", що здійснюють захист на середніх висотах та перехоплюють балістичні ракети. Потенційно Україна може стати третьою країною, після Польщі та Румунії, яка могла б отримати такі комплекси.

"Країни Заходу поки утримуються надавати ударну летальну зброю. Це триватиме щонайменше до кінця президентської кампанії у Росії. Далі буде зрозуміло, в якому режимі відбуватиметься боротьба з режимом Путіна і яку роль відіграватиме Україна як буфер між Заходом і Росією", - заявив експерт.

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...