Якщо Гриценко пройде в другий тур: Соціологи розповіли про шанси Порошенка, Тимошенко й Зеленського

Всі задаються питанням, наскільки можна вірити неупередженості конкретно цих соціологів

У другому турі президентських виборів кандидат Анатолій Гриценко перемагає і нинішнього главу держави Петра Порошенка, і Юлію Тимошенко. Про заявляє Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка та Центр "Соціальний моніторинг", зазначають Патріоти України.

Респондентам пропонувалося 6 різних ситуацій другого туру. У парі Анатолій Гриценко – Петро Порошенко більше голосів набирає Гриценко: 27,7% серед усіх респондентів проти 20,1%. У парі Гриценко – Юлія Тимошенко перемагає Гриценко: 27,6% проти 23,1%. У парі Гриценко – Володимир Зеленський перемагає Зеленський: 33,1% проти 26,9%.

Лідерка ВО "Батьківщина" Тимошенко у другому турі перемагає Порошенка: 26,1% проти 21,6%. Зеленский у другому турі перемагає і Тимошенко (34,2% проти 22,1%) і Порошенка (38,1% проти 20,5%).

"І це професор права!": Кандидат у мери Кишинева оскандалився у Таїланді через "патріотичні"... труси (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:05

Кандидат у примари (мери) Кишинева Теодор Кирнац потрапив у скандал після того, як його дружина виставила фото та відео з їхнього спільного відпочинку у Таїланді. Про це пише видання Jurnal, передають Патріоти України. Молдавани у соцмережах бурхливо в...

Українським військовим передали гелікоптер, який екскерівництво "Мотор Січ" хотіло приховати від ЗСУ

вівторок, 3 жовтень 2023, 12:43

Українським військовим передали гелікоптер Мі-2, який екскерівництво Мотор Січ намагалось приховати від ЗСУ. Про це повідомило Державне бюро розслідувань у вівторок, 3 жовтня, передають Патріоти України. У відомстві заявили, що ініціювали арешт цього п...