"Якщо йде атака": Лукашенко висунув ультиматум Путіну

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про атаку проти білоруського продовольства на ринку Російської Федерації і виставив ультиматум главі Кремля Володимиру Путіну, повідомляють Патріоти України.

"Якщо іде атака на білоруську продукцію, поставлене завдання диверсифікувати ринки... Якщо Росія надалі проводитиме таку політику, ми, звісно, будемо йти на інші ринки", - заявив Лукашенко.

За його словами, диверсифікація експорту є аксіомою для будь-якої держави. "Не можна замикатися навіть на найбільш дружню і братню державу - один ринок, не маючи інших. Білорусь планує збалансувати свій експорт, щоб постачати приблизно по третині обсягів на російський ринок, у Євросоюз, інші країни", - додав Лукашенко.

Президент Білорусі також назвав необґрунтованими закиди щодо демпінгу на російському ринку продовольства. "Я часто керівникам Росії кажу: створіть компанію якусь велику, і ми через неї будемо постачати на всю Росію. Тобто тут просто йде недобросовісна конкуренція. Справа абсолютно не в якості", - резюмував Лукашенко.

Хто допомагає Путіну поповнювати ракетні запаси: Військовий експерт розповів секрети

понеділок, 26 вересень 2022, 12:56

Росія не може виробляти ракети через брак мікросхем іноземного виробництва. Олександр Коваленко, військовий експерт пояснив, чи зможе Росія знайти союзників, які допоможуть їй поповнити запаси ракет. Про це він розповів у інтерв’ю ТСН.ua, передають Па...

Куди цілитиметься Росія та яким може бути ядерний удар по Україні - прогноз аналітиків

понеділок, 26 вересень 2022, 12:52

Російська армія зазнає в Україні поразки. Тому чутки про те, що Путін наважиться застосувати ядерну зброю, продовжують поширюватися. Експерти висловлюють різні думки щодо цього, передають Патріоти України. Журналісти французької агенції AFP поговорили ...