"Якщо йде атака": Лукашенко висунув ультиматум Путіну

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про атаку проти білоруського продовольства на ринку Російської Федерації і виставив ультиматум главі Кремля Володимиру Путіну, повідомляють Патріоти України.

"Якщо іде атака на білоруську продукцію, поставлене завдання диверсифікувати ринки... Якщо Росія надалі проводитиме таку політику, ми, звісно, будемо йти на інші ринки", - заявив Лукашенко.

За його словами, диверсифікація експорту є аксіомою для будь-якої держави. "Не можна замикатися навіть на найбільш дружню і братню державу - один ринок, не маючи інших. Білорусь планує збалансувати свій експорт, щоб постачати приблизно по третині обсягів на російський ринок, у Євросоюз, інші країни", - додав Лукашенко.

Президент Білорусі також назвав необґрунтованими закиди щодо демпінгу на російському ринку продовольства. "Я часто керівникам Росії кажу: створіть компанію якусь велику, і ми через неї будемо постачати на всю Росію. Тобто тут просто йде недобросовісна конкуренція. Справа абсолютно не в якості", - резюмував Лукашенко.

Сі Цзіньпін намагається балансувати між Росією і Заходом, але Путін став для нього "тягарем", - WP

вівторок, 31 січень 2023, 9:59

Глава Китаю Сі Цзіньпін прагне дистанціюватися від російського диктатора Володимира Путіна й повної підтримки Росії, оскільки не хоче опинитися на боці того, хто програє війну проти України. Пекін міг зіграти для Москви таку ж роль, як Вашингтон для Ки...

На Хмельниччині трагічно загинуло подружжя прикордонників - їхали з війни побачити сина (фото)

вівторок, 31 січень 2023, 9:55

На Хмельниччині вранці 29 січня трагідно загинуло подружжя прикордонників - Олександр та Неля Доценки. Після початку повномасштабного вторгнення чоловік та дружина захищали Україну на півдні нашої держави. Про трагедію повідомили у Державній прикордонн...