Якщо Кремль допоможе? Москаль оцінив загрозу захоплення Закарпаття Угорщиною

Такий план був би на руку Москві.

Геннадій Москаль. Фото: goloskarpat.info

Україні не варто побоюватися територіальних претензій на Закарпатті з боку Угорщини. Про це заявив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль в ефірі телеканалу "112 Україна", повідомляють Патріоти України.

"Ніколи, ніколи. Та ну! Це казки, байки. Ви знаєте, є дуже багато журналістів, яким треба якісь сенсації", - відповів він на запитання про територіальні претензії Угорщини.

За його словами, по-перше, Будапешт не може претендувати на території інших держав як член Європейського союзу і НАТО.

"По-друге, там помірне керівництво. Які вони там мають відносини з Путіним - це чисто економічні. Закарпатській області будь-яка допомога - вночі зателефонуйте все буде з Угорщини", - розповів Москаль.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр Угорщини Жолт Шем'єн заявив, що інтереси угорців, які мешкають за кордоном, будуть захищені, якщо етнічні угорські партії будуть представлені в місцевих парламентах, а території, де компактно проживають угорці стануть національними автономіями.

Це не остання війна для України, у 2025-му вона може бути учасником протистояння з Китаєм, - Сотник

середа, 29 березень 2023, 9:00

Після повномасштабної війни з країною-агресоркою Росією Україні буде відведена важлива роль на міжнародній арені. У майбутньому Україна вступить до НАТО. Але нинішня війна може стати не останньою для України - уже перебуваючи у складі Північноатлантичн...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 29 березня

середа, 29 березень 2023, 8:52

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 29.03.23 орієнтовно становлять:. особового складу - близько 172 340 (+610) осіб ліквідовано,. танків - 3609 (+7) од,. бойових броньованих машин - 6966 (+0) од,. артилерійських систем - 2659 (+6) од,. РСЗ...