Якщо Кремль допоможе? Москаль оцінив загрозу захоплення Закарпаття Угорщиною

Такий план був би на руку Москві.

Геннадій Москаль. Фото: goloskarpat.info

Україні не варто побоюватися територіальних претензій на Закарпатті з боку Угорщини. Про це заявив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль в ефірі телеканалу "112 Україна", повідомляють Патріоти України.

"Ніколи, ніколи. Та ну! Це казки, байки. Ви знаєте, є дуже багато журналістів, яким треба якісь сенсації", - відповів він на запитання про територіальні претензії Угорщини.

За його словами, по-перше, Будапешт не може претендувати на території інших держав як член Європейського союзу і НАТО.

"По-друге, там помірне керівництво. Які вони там мають відносини з Путіним - це чисто економічні. Закарпатській області будь-яка допомога - вночі зателефонуйте все буде з Угорщини", - розповів Москаль.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр Угорщини Жолт Шем'єн заявив, що інтереси угорців, які мешкають за кордоном, будуть захищені, якщо етнічні угорські партії будуть представлені в місцевих парламентах, а території, де компактно проживають угорці стануть національними автономіями.

"Скажу вам, локально, що бачу": Військовий прокоментував заяви про контрнаступ ЗСУ у 2025 році

субота, 20 квітень 2024, 11:30

Військовослужбовець Євген Ієвлєв, який зараз перебуває на Горлівському напрямку, закликає до стриманості у заявах про можливий контрнаступ Збройних сил України 2025 року. Про це він сказав в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Я вважаю, що...

"Окупанти не знають спокою ні вдень, ні вночі": Сирський показав, як ЗСУ нищать живу силу й техніку росіян (відео)

субота, 20 квітень 2024, 11:23

Сили оборони України й далі активно знищують живу силу і військову техніку країни-агресора РФ. Про це в Telegram 20 квітня заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, передають Патріоти України. "Окупанти не знають спокою ні вдень, ні вночі. Про ...