"Якщо в Плотницького хоч якийсь інтелект, то Захарченко - дурень!", - Геннадій Москаль про ватажків "республік" (відео)

Голова Закарпатської ОДА "пройшовся" по своєму земляку Плотницькому.

О.Захарченко та І.Плотницький. Фото: ДАН.

Якщо ватажок терористичної організації "ЛНР" має хоча б невеликий інтелект, то у ватажка сусідньої "ДНР" немає і такого. Про це в авторській програмі Дмитра Гордона на телеканалі "112 Україна" заявив голова Закарпатської облдержадміністрації Генадій Москаль, передають Патріоти України.

"А ніхто", - відповів Москаль на запитання, що за люди Захарченко і Плотницький.

"Плотницький взагалі виявився моїм земляком, тільки він із Бессарабії, а я з Буковелі. Він - де була Російська імперія. Ніхто... Він 10 класів закінчив у Кельменці. Як вам сказати, це таке - де 3 тисячі населення, районний центр. Там навіть жодного двоповерхового будинку немає. А Захарченко самодур. Якщо Плотницький ще порівняно порівняно із Захарченком має хоч якийсь невеликий інтелект, то цей о! (Москаль постукав кулаком по столу. - Ред.) більше там слів і не скажеш. Дурень!", - наголосив голова Закарпатської ОДА.

Ключовим етапом війни за Незалежність України стане зимовий період: Секретар РНБО спрогнозував, коли ЗСУ зайдуть у Луганськ, Донецьк та Крим

середа, 7 грудень 2022, 7:25

Збройні сили України зайдуть до Луганська, Донецька та Севастополя навесні 2023 року. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов. . За його словами, ключовим етапом у війні стане зима. «6 грудня 1919 року розпочався Зимовий похід армії УНР. 6 гр...

Джонсон привітав українських військових із Днем ЗСУ

середа, 7 грудень 2022, 6:57

Колишній прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон у вівторок, 6 грудня, привітав українських військових із Днем Збройних Сил України.