''Янукович ще повернеться'': Адвокат президента-втікача зробив несподівану заяву

Президент-утікач Віктор Янукович збирається повернутися в Україну. Про це заявив його адвокат Віталій Сердюк. Правда, точної дати захисник не назвав, повідомляють Патріоти України.

"Так, Віктор Янукович є громадянином України і його батьківщина — Україна. У зв'язку з політичним переслідуванням він тимчасово перебуває за кордоном", — сказав Сердюк.

За словами адвоката, вони роблять усе, щоб припинити "політичне переслідування" їхнього підзахисного. "Припинити політичне переслідування і почати нове переслідування проти тих, хто незаконно використовував своє службове становище, ініціював кримінальні справи і переслідування, зробив інші злочини. Ситуація, яка сьогодні склалася в Україні, не вічна. Наші зусилля дадуть результат і Янукович повернеться", — запевняє Сердюк.

Приблизну дату повернення адвокат не назвав. "Це тільки прокурор може називати їх точно. А ті, хто практикують у правозахисній темі, дат не називають", — підкреслив адвокат.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Вони всі "за мир": Тука розповів, як Путін за допомогою "активістів" знищує Україну (відео)

середа, 1 квітень 2020, 2:00

Замість вимог до Кремля такі «активісти» і «миротворці» висувають вимоги до Києва, підривають довіру до влади. За його даними, російські «куратори» Донбасу створили цілу мережу «неурядових організацій», які навіть використовували українську символіку, ...

Хіти тижня. Бенін бунт: Група нардепів Коломойського демонстративно проігнорувала Зеленського

середа, 1 квітень 2020, 0:45

У "Слузі народу" сподіваються на результативне голосування за рахунок голосів інших фракцій. Група олігарха Ігоря Коломойського у "Слузі народу" проігнорувала засідання фракції за участю президента Володимира Зеленського. Про це із посиланням на депута...