''Янукович ще повернеться'': Адвокат президента-втікача зробив несподівану заяву

Президент-утікач Віктор Янукович збирається повернутися в Україну. Про це заявив його адвокат Віталій Сердюк. Правда, точної дати захисник не назвав, повідомляють Патріоти України.

"Так, Віктор Янукович є громадянином України і його батьківщина — Україна. У зв'язку з політичним переслідуванням він тимчасово перебуває за кордоном", — сказав Сердюк.

За словами адвоката, вони роблять усе, щоб припинити "політичне переслідування" їхнього підзахисного. "Припинити політичне переслідування і почати нове переслідування проти тих, хто незаконно використовував своє службове становище, ініціював кримінальні справи і переслідування, зробив інші злочини. Ситуація, яка сьогодні склалася в Україні, не вічна. Наші зусилля дадуть результат і Янукович повернеться", — запевняє Сердюк.

Приблизну дату повернення адвокат не назвав. "Це тільки прокурор може називати їх точно. А ті, хто практикують у правозахисній темі, дат не називають", — підкреслив адвокат.

Джерело: Обозреватель

Вбивство "головного критика" Кадирова: Чеченський блогер може бути живим і перебувати під захистом шведської поліції

субота, 10 грудень 2022, 0:36

Чеченський блогер Тумсо Абдурахманов, про вбивство якого у Швеції повідомлялося 5 грудня, можливо, живий і перебуває під захистом шведської поліції. Про це повідомила пресслужба уряду Чеченської республіки Ічкерія за кордоном у коментарі "Кавказ.Реалії...

Росія розширює і модернізує свій ядерний арсенал - міністр оборони США

субота, 10 грудень 2022, 0:29

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Москва "розширює і модернізує" свою ядерну зброю. Його коментарі прозвучали в той час, коли президент Росії Володимир Путін продовжує погрожувати всьому світові використанням ядерної зброї. Про це пише Sky New...