''Янукович ще повернеться'': Адвокат президента-втікача зробив несподівану заяву

Президент-утікач Віктор Янукович збирається повернутися в Україну. Про це заявив його адвокат Віталій Сердюк. Правда, точної дати захисник не назвав, повідомляють Патріоти України.

"Так, Віктор Янукович є громадянином України і його батьківщина — Україна. У зв'язку з політичним переслідуванням він тимчасово перебуває за кордоном", — сказав Сердюк.

За словами адвоката, вони роблять усе, щоб припинити "політичне переслідування" їхнього підзахисного. "Припинити політичне переслідування і почати нове переслідування проти тих, хто незаконно використовував своє службове становище, ініціював кримінальні справи і переслідування, зробив інші злочини. Ситуація, яка сьогодні склалася в Україні, не вічна. Наші зусилля дадуть результат і Янукович повернеться", — запевняє Сердюк.

Приблизну дату повернення адвокат не назвав. "Це тільки прокурор може називати їх точно. А ті, хто практикують у правозахисній темі, дат не називають", — підкреслив адвокат.

Джерело: Обозреватель

Питання вже обговорювали: Пристайко розповів, із якою ще країною Європи українці можуть отримати безвіз

неділя, 22 вересень 2019, 13:54

Зараз громадяни України, щоб відвідати Сполучене королівство, мають отримати візу. Україна розраховує на запровадження безвізового режиму з Великобританією. Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в інтерв'ю, передають Патріоти ...

"Усиленные патрули с необычными шевронами": Донеччани повідомляють про дивну активність окупантів в місті

неділя, 22 вересень 2019, 12:53

Про причини посилення патрулів містяни не знають. Жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомляють про посилення патрулів членів НЗФ на центральних вулицях міста, передають Патріоти України.