''Йдіть звідси!'': У Японії розсекретили нюанси передачі Курил Росією

Можливу передачу частини російських Курильських островів Японії повинні повністю узгодити місцеві жителі, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС.

Як заявив японський прем'єр-міністр Сіндзо Абе, можлива передача островів не має на увазі переселення росіян з цих територій, а переговори з самого початку не проводять з позиції "йдіть звідси".

"Це (можлива передача островів. - Ред.) має проходити таким чином, щоб ті росіяни, які проживають там, погодилися з переходом приналежності (територій. - Ред.) до Японії", - підкреслив прем'єр.

"Всі, хто зараз живуть на островах - росіяни. На жаль, колишні (японські. - Ред.) жителі островів потрапили в ситуацію, при якій вони більше не можуть там проживати", - додав Абе.

Він також заявив, що реалізація концепції спільної японо-російської господарської діяльності на цих островах допоможе окреслити їхнє майбутнє, в якому японці і росіяни зможуть там жити і працювати разом.

Це "вирок" для країни: Зеленський виступив з важливою заявою щодо жорсткого карантину

четвер, 22 жовтень 2020, 15:15

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про введення жорсткого карантину в країні. Про це повідомляє ТСН. Останнім часом в Україні фіксують щоденний приріст інфікованих COVID-19 6-7 тисяч. Глава держави підкреслив, що суворий карантин в кра...

Хіти тижня. "Клейма негде ставить! Бред!": Підручник історії України обурив росіян на ток-шоу Соловйова (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 15:00

Підручник історії України та параграф про україно-російську війну викликав скандал в прямому ефірі ток-шоу Володимира Соловйова. Один з експертів російської програми Дмитро Куликов обурився, побачивши підручник для школярів 11-го класу, в якому дано оц...