Є і така думка про війну на Донбасі: "Це дуже корисна подія, вона нам потрібна" - український футуролог

Інституційно Росія дуже стомлена. Ми через Майдан та інші соціальні стреси пройшли через певні інституційні зміни, які дозволяють легше дихати.

Андрій Заблоцький. Фото: соцмережі.

Війна стала дуже гарним стимулом для нашої країни. Про це в інтерв'ю розповів футуролог Андрій Заблоцький, передають Патріоти України.

"Він розвиває нас політично, економічно, надихає на міжнародному просторі. Війна з Росією - не виклик. Це - реальність, в якій ми існуємо. Вона надає нам сил. Якщо дивитись глобально, це дуже корисна подія для нашої історії. Заклики, що ми стомились від війни і потребуємо миру, приймаються далеко не всім суспільством. Українці розуміють, що війна потрібна", - говорить він.

Путін - це наочний прояв російського суспільного договору, вважає футуролог. "Не важливо, хто буде при владі, він буде так само віддзеркалювати стан речей, який панує в Російській Федерації. Інституційно Росія дуже стомлена. Ми через Майдан та інші соціальні стреси пройшли через певні інституційні зміни, які дозволяють легше дихати. Скоро Росію чекає дуже складний період. Це може бути політична криза, громадянська війна, економічне зубожіння. Так чи інакше, Росія вже не може існувати тим способом, яким існує зараз. На них чекають набагато більші складнощі, ніж нас. І країна більша, і масштаб потрібного ремонту більший. До 2021 року ми будемо бачити дуже багато стресів в Російській Федерації. Проблема в тому, що вони зачеплять і нас. Якщо громадянська війна - буде приплив мігрантів. Економічний колапс нас теж сильно може зачепити. Єдиний позитив - наші території повернуться. Але в середині ХХІ сторіччя території не мають такої великої цінності", - додає Андрій Заблоцький.

​"Бензоколонка" стверджує, що вона серед лідерів "гонки озброєнь": У Путіна рапортують про вдалий запуск "стыреной у США" гіперзвукової ракети (відео)

четвер, 26 листопад 2020, 20:50

У міністерстві оборони РФ навіть стверджують, що ракета влучила у ціль. Міноборони Росії знову повідомило про успішне випробування гіперзвукової ракети корабельного базування «Циркон», яку запустили з фрегата в Білому морі, зазначають Патріоти України.

Ветерана українського футболу у Москві хочуть засудити до 16 років за шпигунство

четвер, 26 листопад 2020, 20:22

Держзвинувачення Росії попросило Московський міський суд присудити 16 років колонії колишньому українському футболісту Василю Василенку, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Московського міського суду. Ветерана спорту обвинувачують...