Є і така думка про війну на Донбасі: "Це дуже корисна подія, вона нам потрібна" - український футуролог

Інституційно Росія дуже стомлена. Ми через Майдан та інші соціальні стреси пройшли через певні інституційні зміни, які дозволяють легше дихати.

Андрій Заблоцький. Фото: соцмережі.

Війна стала дуже гарним стимулом для нашої країни. Про це в інтерв'ю розповів футуролог Андрій Заблоцький, передають Патріоти України.

"Він розвиває нас політично, економічно, надихає на міжнародному просторі. Війна з Росією - не виклик. Це - реальність, в якій ми існуємо. Вона надає нам сил. Якщо дивитись глобально, це дуже корисна подія для нашої історії. Заклики, що ми стомились від війни і потребуємо миру, приймаються далеко не всім суспільством. Українці розуміють, що війна потрібна", - говорить він.

Путін - це наочний прояв російського суспільного договору, вважає футуролог. "Не важливо, хто буде при владі, він буде так само віддзеркалювати стан речей, який панує в Російській Федерації. Інституційно Росія дуже стомлена. Ми через Майдан та інші соціальні стреси пройшли через певні інституційні зміни, які дозволяють легше дихати. Скоро Росію чекає дуже складний період. Це може бути політична криза, громадянська війна, економічне зубожіння. Так чи інакше, Росія вже не може існувати тим способом, яким існує зараз. На них чекають набагато більші складнощі, ніж нас. І країна більша, і масштаб потрібного ремонту більший. До 2021 року ми будемо бачити дуже багато стресів в Російській Федерації. Проблема в тому, що вони зачеплять і нас. Якщо громадянська війна - буде приплив мігрантів. Економічний колапс нас теж сильно може зачепити. Єдиний позитив - наші території повернуться. Але в середині ХХІ сторіччя території не мають такої великої цінності", - додає Андрій Заблоцький.

Хіти тижня. Кремль у люті: Стрєлков "злив" секрети окупації Криму

п’ятниця, 23 серпень 2019, 15:00

Колишній "міністр оборони" терористичної "ДНР" фсбшник Ігор Стрєлков (Гіркін) визнав, що в Криму громадяни не так хотіли "возз'єднатися" з Росією, як запевняв Кремль. Гучними подробицями анексії Стрєлков поділився в інтерв'ю росЗМІ, передають Патріоти ...

"Ахіллесова п'ята Коломойського, або Кого просуває олігарх у новий Кабмін", - джерела

п’ятниця, 23 серпень 2019, 14:15

Український олігарх Ігор Коломойський зацікавлений залишити на посаді міністра фінансів Оксану Маркарову. Про це пише "Апостроф", повідомляють Патріоти України. За інформацією співрозмовника видання, близького до оточення Маркарової, цілком ймовірно, щ...