ЄС затвердив виділення Україні великої допомоги: Хто голосував проти (інфографіка)

Київ отримає кошти після улагодження всіх паперових процедур.

Ілюстрація: obozrevatel.com

Україні виділять 1 мільярд євро макрофінансової допомоги. Дане рішення затвердила Рада Європейського Союзу, йдеться на сторінці прес-служби Ради ЄС у Twitter, повідомляють Патріоти України.

"Сьогодні Рада ЄС схвалила виділення 1 млрд євро нових кредитів для покриття фінансових потреб України і підтримки економічної стабілізації та програми структурних реформ", - йдеться у повідомленні.

Після сьогоднішнього рішення Єврокомісія, консультуючись із Радою ЄС, підготує меморандум про надання допомоги. Його має ратифікувати український парламент. Як зазначив фінансовий аналітик Михайло Демків, проти цього рішення в Раді ЄС голосувала лише Угорщина.

"На Білорусь може напасти тільки Росія", - Портников

понеділок, 22 жовтень 2018, 17:53

"Новий російський посол в Білорусі Михайло Бабич заявив, що Кремль буде розглядати напад на Білорусь в якості агресії проти самої Росії", - пише у своєму блозі політолог Віталій Портников, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Саме так Бабич пр...

"На табурет поставили": Путін Х**ло осоромився новим фото

понеділок, 22 жовтень 2018, 17:27

Президент Росії Володимир Путін знову здивував усіх метаморфозами зі своїм зростом. На чергову хвилю насмішок він нарвався під час зустрічі в місті Сариагаш Туркестанської області Казахстану. Про це написав політолог Олексій Голобуцький у своєму Telegr...