"Європи немає без України!": Туск з Ради "передав привіт" Путіну українською мовою (відео)

Президент Європейської Ради Дональд Туск виступив на спеціальному засіданні Верховної Ради, присвяченому п'ятій річниці початку російської агресії проти України, повідомляють Патріоти України.

"Європи немає без України!.. Європа ніколи не визнає російську анексію Криму, не відмовиться від санкцій, поки росіяни не виконають свої зобов'язання", — звернувся він з трибуни українською мовою.

Туск також додав, що ЄС не змириться з жодним актом насильства в Азовському морі. "У цьому Європейський Союз і надалі буде єдиним", — сказав він.

За словами президента Європейської Ради, Євросоюз визнає європейські прагнення України та вітає її європейський вибір

У засіданні зокрема бере участь керівництво української держави, народні депутати, керівники силових структур, а також глави дипломатичних представництв іноземних держав.

Хіти тижня. Тактика "обмеженого відкуса": Гіркін панікує через просування уперед ЗСУ поблизу Донецька

неділя, 21 липень 2019, 0:10

На думку екс-ватажка "ДНР", найманцям не вдасться відбити будь-яку більш-менш серйозну атаку українських військових. «Что даст противнику продвижение в Петровском районе (от которого их передовые инженерные позиции находятся в 100−200 метрах)? Очень мн...

Хіти тижня. Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

субота, 20 липень 2019, 23:55

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...