"Європи немає без України!": Туск з Ради "передав привіт" Путіну українською мовою (відео)

Президент Європейської Ради Дональд Туск виступив на спеціальному засіданні Верховної Ради, присвяченому п'ятій річниці початку російської агресії проти України, повідомляють Патріоти України.

"Європи немає без України!.. Європа ніколи не визнає російську анексію Криму, не відмовиться від санкцій, поки росіяни не виконають свої зобов'язання", — звернувся він з трибуни українською мовою.

Туск також додав, що ЄС не змириться з жодним актом насильства в Азовському морі. "У цьому Європейський Союз і надалі буде єдиним", — сказав він.

За словами президента Європейської Ради, Євросоюз визнає європейські прагнення України та вітає її європейський вибір

У засіданні зокрема бере участь керівництво української держави, народні депутати, керівники силових структур, а також глави дипломатичних представництв іноземних держав.

Загинули тварини, пошкоджені будівлі: Російські загарбники обстріляли старовинний монастир на Сумщині (відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 5:00

Те, що обитель населяють ченці УПЦ не зупинило російських убивць. У понеділок, 5 грудня, російські загарбники обстріляли прикордоння Сумщини. Прильоти зафіксовані на території чоловічого монастиря. Про це повідомив голова Сумської обласної військової а...

"Косив" під Тіматі: ЗСУ ліквідували батька трьох дітей, якого Путін відправив на вірну смерть в Україну

вівторок, 6 грудень 2022, 0:30

Українські воїни продовжують денацифікувати російську армію. Цього разу у чорному пакеті додому повернувся російський мобік із Первоуральська Данило Нарбутовських. Про його ліквідацію повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, передають Патріоти Україн...