"Європи немає без України!": Туск з Ради "передав привіт" Путіну українською мовою (відео)

Президент Європейської Ради Дональд Туск виступив на спеціальному засіданні Верховної Ради, присвяченому п'ятій річниці початку російської агресії проти України, повідомляють Патріоти України.

"Європи немає без України!.. Європа ніколи не визнає російську анексію Криму, не відмовиться від санкцій, поки росіяни не виконають свої зобов'язання", — звернувся він з трибуни українською мовою.

Туск також додав, що ЄС не змириться з жодним актом насильства в Азовському морі. "У цьому Європейський Союз і надалі буде єдиним", — сказав він.

За словами президента Європейської Ради, Євросоюз визнає європейські прагнення України та вітає її європейський вибір

У засіданні зокрема бере участь керівництво української держави, народні депутати, керівники силових структур, а також глави дипломатичних представництв іноземних держав.

Російський диктатор залишился на самоті: В Ашгабаді всіх президентів зустрічали з квітами та хлібом, окрім Путіна (відео)

четвер, 30 червень 2022, 19:28

Глав держав, які приїхали до Ашгабаду на Каспійський саміт, зустрічали з квітами та хлібом-сіллю. Окрім президента країни-агресора Путіна. На це звернули увагу журналісти “Настоящего времени”, передають Патріоти України. ЗМІ опублікували відеопідбірку ...

Мобілізовані в "ДНР" готові платити по $20 тисяч, аби втекти з війни (аудіо)

четвер, 30 червень 2022, 19:14

Російські окупанти платять по $20 тис. хабаря, щоб утекти з війни в Україні. Стільки коштують документи про "демобілізацію" військовослужбовця з армії РФ, а за довідку про "непридатність" до служби доведеться викласти 500 тис. Про це йдеться у черговій...