"Іхтамнєти" активно користуються: У Донецьку знайшлося новітнє озброєння Росії (фото)

Подібна станція супутникового зв'язку ніколи не була на озброєнні ЗСУ.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

У Донецьку терористи використовують сучасну російську станцію супутникового зв'язку Р-441-ОВ "Злива". Докази знайшли волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm, передають Патріоти України.

Зазначається, що ця станція була прийнята на озброєння міністерством оборони Росії у 2007 році. В Україну не поставлялася. Фотографію станції Р-441-ОВ "Злива" у Донецьку опублікував у своєму фотоальбомі 7 грудня 2014 року російський військовослужбовець 34-ї окремої мотострілкової бригади гірської ( в/ч 01485, ППД - станиця Сторожова-2, Карачаєво-Черкесія, РФ) Віталій Синявський.

З'ясувалося, що на знімку він стоїть біля будівлі за адресою м. Донецьк, провулок Покришева, 23. Також Синявський сфотографувався неподалік, на території воєнізованої гірничо-рятувальної частини, адреса: Донецьк, вулиця Ніколенко, 7.

Зокрема, там фіксувалася присутність не менше 4 підрозділів ЗС РФ: 18-й омсбр (1, 2), 66-ї бригади зв'язку, 33-й омсбр і, як свідчать нові докази, 34-й омсбр гірської.

"Є всі підстави припускати, що там розташований штаб російських окупаційних військ. Наявність станції супутникового зв'язку підтверджує це припущення", - говорять дослідники.

"Путін став параноїдальним": Історик оцінив, чи можливе повстання в Росії

вівторок, 23 червень 2026, 8:39

За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...

Хочуть здійснити ривок: Ворог заводить нові резерви на Покровському напрямку для літньої кампанії, - "Рубіж" НГУ

вівторок, 23 червень 2026, 8:03

Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...