"Імперія впаде, а Україна буде жити у віках": Ярош поділився прогнозом

2019-й буде непростим, але Україна переможе. Про це у новорічному вітанні написав у Facebook керівник Української добровольчої армії Дмитро Ярош, повідомляють Патріоти України.

"З Новим 2019-м роком, Брати і Сестри! Він буде непростим. Ми, українці, за свою Свободу і Незалежність будемо битися до останнього подиху і краплі крові. І, обов`язково, переможемо! У цьому році чи наступних. Імперія впаде, а Україна буде жити у віках. Українці, будьте щасливі, здорові, заможні! Бо ми того варті. Все буде Україна! І ще. Сьогодні День народження Провідника Степана Андрійовича Бандери. Честь", - йдеться у дописі.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...