"Імперія Зла" та "пекельні санкції": "Ніколи раніше влада США не наважувалася чіпати безпосередньо лідера РФ", - політолог прогнозує страшні та підступні відповіді Путіна

Нові "пекельні санкції", які США мають намір ввести проти Росії, можуть спровокувати появу нових гарячих точок по всьому світу.

Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський у своїй колонці для видання "Собєсєдник". Експерт зазначає, що головне в анонсованих санкціях США - безпосередній удар по президенту Росії Володимиру Путіну, зазначають Патріоти України.

"Ніколи раніше влада США не наважувалася чіпати безпосередньо лідера РФ, виходячи з розуміння: Путін настільки скроєний з особистого і деталей, що навіть невеликий, але отруйний персональний випад може викликати гостру агресію у відповідь. Непропорційно руйнівну. Але - мабуть, далі їхати нікуди", - пише політолог.

Він вважає, що відповідь Кремля буде надзвичайно простою: "новий виток гібридної війни в різних регіонах світу".

"Війни, що не передбачає офіційного оголошення і введення кудись регулярних військ. Досить найманців, терактів, кібератак і тому подібного", - пише Бєлковський.

При цьому він зазначає, що сам Путін не проти введення таких санкцій, оскільки "в його розумінні вони переводять Росію в режим авралу, при якому тільки російська людина здатна на діяльні звершення".

У той же час Бєлковський переконаний, що "для Росії як держави, а не вотчини мудрого вождя, санкції руйнівні".

"Навіть середньостроково. Ізоляція країни від світових ринків капіталу і технологій зведе нас до третього-четвертого світу швидше, ніж багато хто думає", - резюмує він.

Хіти тижня. Справа не у віці: Стало відомо, чому Кучма перестав очолювати українську делегацію в ТКГ

субота, 8 серпень 2020, 2:00

Голові Офісу президента потрібна була людина, яка не буде зливати інформацію про переговори, з'ясували журналісти. Другий президент України Леонід Кучма перестав бути главою української делегації у мінській Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, о...

"Доверчивых боевиков Вагнера заманили в Минск под предлогом работы охранниками": Повна версія фейку росЗМІ про "підступність СБУ"

субота, 8 серпень 2020, 0:32

Маршрут наївних найманців нібито передбачався такий: з Москви організовано п'ятьма групами дістатися до Мінська, звідти виліт в Стамбул, далі до Гавани і потім - в Каракас. У Росії ніяк не можуть змиритися з гучним провалом групи бойовиків Вагнера. В і...