"Імперія Зла" та "пекельні санкції": "Ніколи раніше влада США не наважувалася чіпати безпосередньо лідера РФ", - політолог прогнозує страшні та підступні відповіді Путіна

Нові "пекельні санкції", які США мають намір ввести проти Росії, можуть спровокувати появу нових гарячих точок по всьому світу.

Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський у своїй колонці для видання "Собєсєдник". Експерт зазначає, що головне в анонсованих санкціях США - безпосередній удар по президенту Росії Володимиру Путіну, зазначають Патріоти України.

"Ніколи раніше влада США не наважувалася чіпати безпосередньо лідера РФ, виходячи з розуміння: Путін настільки скроєний з особистого і деталей, що навіть невеликий, але отруйний персональний випад може викликати гостру агресію у відповідь. Непропорційно руйнівну. Але - мабуть, далі їхати нікуди", - пише політолог.

Він вважає, що відповідь Кремля буде надзвичайно простою: "новий виток гібридної війни в різних регіонах світу".

"Війни, що не передбачає офіційного оголошення і введення кудись регулярних військ. Досить найманців, терактів, кібератак і тому подібного", - пише Бєлковський.

При цьому він зазначає, що сам Путін не проти введення таких санкцій, оскільки "в його розумінні вони переводять Росію в режим авралу, при якому тільки російська людина здатна на діяльні звершення".

У той же час Бєлковський переконаний, що "для Росії як держави, а не вотчини мудрого вождя, санкції руйнівні".

"Навіть середньостроково. Ізоляція країни від світових ринків капіталу і технологій зведе нас до третього-четвертого світу швидше, ніж багато хто думає", - резюмує він.

Хіти тижня. Труни для Путіна: Турецькі сили потужно привітали російських карателів у Сирії з "Днем защитника Отечества", - ЗМІ

п’ятниця, 28 лютий 2020, 23:05

Точних даних про втрати немає, але судячи з усього вони значні. Турки і повстанці накрили ударами артилерії і реактивних установок військову колону асадитів, іранців та росіян в районі Саракіба. Про це повідомили у Твіттері "Кавказ Центр", передають Па...

"Я - подарунок Путіну, який хоче зробити Зеленський": Чорновол - про справу проти неї

п’ятниця, 28 лютий 2020, 22:48

Екс-нардеп заявила, що справа проти неї за нібито перешкоджання журналістській діяльності представника політсили проросійського блогера Анатолія Шарія є частиною загальної тенденції дискредитації активістів Майдану. Народний депутат України VIII склика...