"Імперія Зла" та "пекельні санкції": "Ніколи раніше влада США не наважувалася чіпати безпосередньо лідера РФ", - політолог прогнозує страшні та підступні відповіді Путіна

Нові "пекельні санкції", які США мають намір ввести проти Росії, можуть спровокувати появу нових гарячих точок по всьому світу.

Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський у своїй колонці для видання "Собєсєдник". Експерт зазначає, що головне в анонсованих санкціях США - безпосередній удар по президенту Росії Володимиру Путіну, зазначають Патріоти України.

"Ніколи раніше влада США не наважувалася чіпати безпосередньо лідера РФ, виходячи з розуміння: Путін настільки скроєний з особистого і деталей, що навіть невеликий, але отруйний персональний випад може викликати гостру агресію у відповідь. Непропорційно руйнівну. Але - мабуть, далі їхати нікуди", - пише політолог.

Він вважає, що відповідь Кремля буде надзвичайно простою: "новий виток гібридної війни в різних регіонах світу".

"Війни, що не передбачає офіційного оголошення і введення кудись регулярних військ. Досить найманців, терактів, кібератак і тому подібного", - пише Бєлковський.

При цьому він зазначає, що сам Путін не проти введення таких санкцій, оскільки "в його розумінні вони переводять Росію в режим авралу, при якому тільки російська людина здатна на діяльні звершення".

У той же час Бєлковський переконаний, що "для Росії як держави, а не вотчини мудрого вождя, санкції руйнівні".

"Навіть середньостроково. Ізоляція країни від світових ринків капіталу і технологій зведе нас до третього-четвертого світу швидше, ніж багато хто думає", - резюмує він.

Хіти тижня. Аж капці відлетіли: З'явилось фото розстріляного в Маріуполі вбивці "кіборгів" (фото 16+)

четвер, 19 вересень 2019, 15:30

Чи встигнув Роман Джумаєв пожалкувати про зроблений ним вибір в останню мить свого життя? Все одно, це вже нічого для нього не змінило. Вбивство в Маріуполі терориста "ДНР" Романа Джумаєва не залишило соцмережі байдужими, зазначають Патріоти України. ...

Хіти тижня. Будуть знати Богдана: Голова офісу Зеленського "скрутив дулю" Нідерландам

четвер, 19 вересень 2019, 15:00

Глава Офісу президента України Андрій Богдан сказав, що у Росії і Нідерландів, які просили Україну не видавати РФ фігуранта справи про катастрофу MH17 Володимира Цемаха, "дуже тісні відносини". Зокрема, Богдан своєрідно відповів на питання, чи вплине в...