"Імперія Зла" та "пекельні санкції": "Ніколи раніше влада США не наважувалася чіпати безпосередньо лідера РФ", - політолог прогнозує страшні та підступні відповіді Путіна

Нові "пекельні санкції", які США мають намір ввести проти Росії, можуть спровокувати появу нових гарячих точок по всьому світу.

Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський у своїй колонці для видання "Собєсєдник". Експерт зазначає, що головне в анонсованих санкціях США - безпосередній удар по президенту Росії Володимиру Путіну, зазначають Патріоти України.

"Ніколи раніше влада США не наважувалася чіпати безпосередньо лідера РФ, виходячи з розуміння: Путін настільки скроєний з особистого і деталей, що навіть невеликий, але отруйний персональний випад може викликати гостру агресію у відповідь. Непропорційно руйнівну. Але - мабуть, далі їхати нікуди", - пише політолог.

Він вважає, що відповідь Кремля буде надзвичайно простою: "новий виток гібридної війни в різних регіонах світу".

"Війни, що не передбачає офіційного оголошення і введення кудись регулярних військ. Досить найманців, терактів, кібератак і тому подібного", - пише Бєлковський.

При цьому він зазначає, що сам Путін не проти введення таких санкцій, оскільки "в його розумінні вони переводять Росію в режим авралу, при якому тільки російська людина здатна на діяльні звершення".

У той же час Бєлковський переконаний, що "для Росії як держави, а не вотчини мудрого вождя, санкції руйнівні".

"Навіть середньостроково. Ізоляція країни від світових ринків капіталу і технологій зведе нас до третього-четвертого світу швидше, ніж багато хто думає", - резюмує він.

Хіти тижня. Два сумнівних абзаци: Цимбалюк знайшов шпарину для Росії в комюніке "нормандської четвірки" (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 0:35

За словами журналіста, глава держави проговорив багато правильних речей про російсько-український конфлікт в процесі прес-конференції, але не сприяв тому, щоб вони були зафіксовані в підсумковому документі. Головним досягненням Росії в комюніке, підпис...

Путін "крепко обиделся" за Ху*ло: Російський телеканал зняв з ефіру серіал "Слуга народу" після одного дня показу

четвер, 12 грудень 2019, 0:00

Незважаючи на "правильні меседжі" про "послати" МВФ подалі та "шахтеры Донбасса помогают львовским", особисті шпильки володарю Кремля перевісили ідеологічні аргументи недоімперіалізму. Російський телеканал ТНТ прибрав з телеефіру український серіал "Сл...