Його не дочекались рідні: На Донбасі загинув боєць ООС з Хмельниччини

28 липня в зоні Операції Об’єднаних сил трагічно загинув 41-річний шепетівчанин Анатолій Андрощук. Про це розповіла координатор центру допомоги учасникам АТО у Хмельницькій області Наталія Дзекар, повідомляють Патріоти України.

«Про обставини смерті поки нічого не відомо. Знаю, що чоловік отримав кульове поранення у груди. Анатолій служив в 24-ій окремій механізованій бригаді», - каже Наталія Михайлівна.

За словами координатора, наразі триває збір необхідних документів, аби тіло загиблого перевезти до Шепетівки. Коли прощатимуться із Анатолієм, поки невідомо. Народився шепетівчанин 31 березня 1977 року.

Джерело: ye.ua

Почався "відлов": у Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених – "Атеш"

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...