Істерику у Онуфрія підняли даремно, а може, і ні: Митрополит УПЦ МП заперечив інформацію про своє викрадення CБУ

Насправді ієрарх самостійно прийняв рішення поїхати до Києва, на переговори з одним з кандидатів на посаду голови об’єднаної канонічної православної церкви в Україні, свого колеги по УПЦ (МП).

Митрополит Агапіт

Митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт в п'ятницю, 14 грудня, спростував заяву керівника юридичного відділу УПЦ МП про те, що його нібито СБУ примусово везе до Києва, зазначають Патріоти України. За словами ієрарха, СБУ його нізвідки не забирала і нікуди не відвозила, і що ніяких силовиків він не бачив.

"Ну, я перебуваю в автомобілі своєму і їду до Києва на зустріч з митрополитом Вінницьким. Хочу з ним поговорити. Так зараз йдуть справи", - сказав Агапіт.

На питання, чи дійсно його зараз примусово перевозить СБУ чи то до президента, чи то на собор, митрополит сказав:

"Ні, ні, не перевозить. Тим більше, я не готовий сказати, чи буду я на соборі".

На прохання прокоментувати, як так склалося, що представник УПЦ МП заявив про його фактично викрадення силовиками, Агапіт сказав:

"Я думаю, що так, може, склалося, тому що почули, що я їду, і знають мою позицію, що не готовий йти на собор, а їду до Києва. Ну, їду поговорити з владикою Симеоном". Він підтвердив, що на зустрічі буде говорити про собор.

Заарештовану в Хорватії яхту Медведчука продадуть: Що планують зробити із грошима

п’ятниця, 2 грудень 2022, 20:00

За даними видання The Guardian, суд Хорватії передав 92,5-метрову яхту Royal Romance українському агентству з розшуку та менеджменту активів. Агенти АРМА прилетіли до Хорватії і оглянули заарештовану яхту, що належить членам сім'ї народного депутата та...

Один з храмів Києво-Печерської лаври перейшов до ПЦУ - Євстратій Зоря

п’ятниця, 2 грудень 2022, 19:52

Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру зареєстровано як монастир у складі ПЦУ, інформують Патріоти України. Як повідомив у Facebook речник Православної церкви України Євстратій Зоря, відповідні дані внесені 2 грудня до Єдиного державного реєстру (450812...