Істерику у Онуфрія підняли даремно, а може, і ні: Митрополит УПЦ МП заперечив інформацію про своє викрадення CБУ

Насправді ієрарх самостійно прийняв рішення поїхати до Києва, на переговори з одним з кандидатів на посаду голови об’єднаної канонічної православної церкви в Україні, свого колеги по УПЦ (МП).

Митрополит Агапіт

Митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт в п'ятницю, 14 грудня, спростував заяву керівника юридичного відділу УПЦ МП про те, що його нібито СБУ примусово везе до Києва, зазначають Патріоти України. За словами ієрарха, СБУ його нізвідки не забирала і нікуди не відвозила, і що ніяких силовиків він не бачив.

"Ну, я перебуваю в автомобілі своєму і їду до Києва на зустріч з митрополитом Вінницьким. Хочу з ним поговорити. Так зараз йдуть справи", - сказав Агапіт.

На питання, чи дійсно його зараз примусово перевозить СБУ чи то до президента, чи то на собор, митрополит сказав:

"Ні, ні, не перевозить. Тим більше, я не готовий сказати, чи буду я на соборі".

На прохання прокоментувати, як так склалося, що представник УПЦ МП заявив про його фактично викрадення силовиками, Агапіт сказав:

"Я думаю, що так, може, склалося, тому що почули, що я їду, і знають мою позицію, що не готовий йти на собор, а їду до Києва. Ну, їду поговорити з владикою Симеоном". Він підтвердив, що на зустрічі буде говорити про собор.

Хіти тижня. ​Компромат посипався як з "рогу достатку": У новопризначеного міністра економіки​ знайшли "московський слід"​ та додаткове незадеклароване майно в Україні

п’ятниця, 3 квітень 2020, 16:30

Петрашко, подаючи пакет документів, вказав, що багатий лише однією квартирою. Призначений 17 березня з подачі Зеленського на посаду міністра економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко в декларації про доходи не відобразив все майно, як...

"Нужны допросы и еще раз допросы Ермака. Но кто решится на это в Украине?" - Небоженко

п’ятниця, 3 квітень 2020, 15:38

"Во-первых, у всех глав Администрации любого президента Украины (Медведчук, Литвин, Табачник, Левочкин и др.) были братья и сестры, но они старались не вовлекать их в коррупционную деятельность. Во-вторых, Ермаку, как главе Офиса президента Украины Зел...