Істерику у Онуфрія підняли даремно, а може, і ні: Митрополит УПЦ МП заперечив інформацію про своє викрадення CБУ

Насправді ієрарх самостійно прийняв рішення поїхати до Києва, на переговори з одним з кандидатів на посаду голови об’єднаної канонічної православної церкви в Україні, свого колеги по УПЦ (МП).

Митрополит Агапіт

Митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт в п'ятницю, 14 грудня, спростував заяву керівника юридичного відділу УПЦ МП про те, що його нібито СБУ примусово везе до Києва, зазначають Патріоти України. За словами ієрарха, СБУ його нізвідки не забирала і нікуди не відвозила, і що ніяких силовиків він не бачив.

"Ну, я перебуваю в автомобілі своєму і їду до Києва на зустріч з митрополитом Вінницьким. Хочу з ним поговорити. Так зараз йдуть справи", - сказав Агапіт.

На питання, чи дійсно його зараз примусово перевозить СБУ чи то до президента, чи то на собор, митрополит сказав:

"Ні, ні, не перевозить. Тим більше, я не готовий сказати, чи буду я на соборі".

На прохання прокоментувати, як так склалося, що представник УПЦ МП заявив про його фактично викрадення силовиками, Агапіт сказав:

"Я думаю, що так, може, склалося, тому що почули, що я їду, і знають мою позицію, що не готовий йти на собор, а їду до Києва. Ну, їду поговорити з владикою Симеоном". Він підтвердив, що на зустрічі буде говорити про собор.

Хіти тижня. "Израиль не ждал доброго дядю из-за океана или мамку Меркель. Это пример для Украины", - Флінт

середа, 19 лютий 2020, 7:50

"Я не случайно поставил статью про Израиль и его 8-е по мощи место в мире. Прежде всего это пример для Украины. И сейчас я скажу то, что будет многим очень неприятно. Не желаете читать - милости просим, можете покинуть ленту. Но сказать это необходимо"...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...