Істерику у Онуфрія підняли даремно, а може, і ні: Митрополит УПЦ МП заперечив інформацію про своє викрадення CБУ

Насправді ієрарх самостійно прийняв рішення поїхати до Києва, на переговори з одним з кандидатів на посаду голови об’єднаної канонічної православної церкви в Україні, свого колеги по УПЦ (МП).

Митрополит Агапіт

Митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт в п'ятницю, 14 грудня, спростував заяву керівника юридичного відділу УПЦ МП про те, що його нібито СБУ примусово везе до Києва, зазначають Патріоти України. За словами ієрарха, СБУ його нізвідки не забирала і нікуди не відвозила, і що ніяких силовиків він не бачив.

"Ну, я перебуваю в автомобілі своєму і їду до Києва на зустріч з митрополитом Вінницьким. Хочу з ним поговорити. Так зараз йдуть справи", - сказав Агапіт.

На питання, чи дійсно його зараз примусово перевозить СБУ чи то до президента, чи то на собор, митрополит сказав:

"Ні, ні, не перевозить. Тим більше, я не готовий сказати, чи буду я на соборі".

На прохання прокоментувати, як так склалося, що представник УПЦ МП заявив про його фактично викрадення силовиками, Агапіт сказав:

"Я думаю, що так, може, склалося, тому що почули, що я їду, і знають мою позицію, що не готовий йти на собор, а їду до Києва. Ну, їду поговорити з владикою Симеоном". Він підтвердив, що на зустрічі буде говорити про собор.

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...

"Я думал скажут спасибо, а они спятили": Путін обурений реакцією грузинів на відновлення прямого авіасполучення

субота, 27 травень 2023, 22:30

Масові протести в Грузії у відповідь на прямі авіарейси і введений безвіз з Росією викликали повне здивування у президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс", диктатор заявив, що чекав від грузинськог...