Істерику у Онуфрія підняли даремно, а може, і ні: Митрополит УПЦ МП заперечив інформацію про своє викрадення CБУ

Насправді ієрарх самостійно прийняв рішення поїхати до Києва, на переговори з одним з кандидатів на посаду голови об’єднаної канонічної православної церкви в Україні, свого колеги по УПЦ (МП).

Митрополит Агапіт

Митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт в п'ятницю, 14 грудня, спростував заяву керівника юридичного відділу УПЦ МП про те, що його нібито СБУ примусово везе до Києва, зазначають Патріоти України. За словами ієрарха, СБУ його нізвідки не забирала і нікуди не відвозила, і що ніяких силовиків він не бачив.

"Ну, я перебуваю в автомобілі своєму і їду до Києва на зустріч з митрополитом Вінницьким. Хочу з ним поговорити. Так зараз йдуть справи", - сказав Агапіт.

На питання, чи дійсно його зараз примусово перевозить СБУ чи то до президента, чи то на собор, митрополит сказав:

"Ні, ні, не перевозить. Тим більше, я не готовий сказати, чи буду я на соборі".

На прохання прокоментувати, як так склалося, що представник УПЦ МП заявив про його фактично викрадення силовиками, Агапіт сказав:

"Я думаю, що так, може, склалося, тому що почули, що я їду, і знають мою позицію, що не готовий йти на собор, а їду до Києва. Ну, їду поговорити з владикою Симеоном". Він підтвердив, що на зустрічі буде говорити про собор.

Наступного року під обстрілами може бути не тільки Україна: Зеленський звернувся до НАТО

середа, 29 червень 2022, 15:03

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що завдяки сьогоднішньому саміту НАТО почнеться нова історія організації Північноатлантичного договору. Про це він сказав у своєму виступі-зверненні на саміті НАТО у Мадриді, передають Патріоти Украї...

"Комбат выкрикнул "работаем братья" и сбежал": Полонений окупант розповів, як їх обстріляли свої ж (відео)

середа, 29 червень 2022, 14:44

Російський окупант, який потрапив у полон до ЗСУ, розповів, як їхній комбат скорегував по них вогонь. Бійцю та його побратимам ледве вдалося вижити. Свою історію він розповів під час спілкування з ЗСУ та журналістами, передають Патріоти України. За сло...