Юра - всьо? Луценко назвав терміни, коли залишить ГПУ

Генеральний прокурор Юрій Луценко запевнив, що не братиме участі в роботі будь-яких виборчих штабів, повідомляють Патріоти України.

Він визнав в інтерв'ю, що отримував пропозицію від президента Петра Порошенка. «Я не буду учасником виборчого штаба чинного президента. Це чітко. Так само я не збираюсь якимось чином звертати увагу на процесуальні процеси щодо інших учасників перегонів. Не будуть спеціально порушені справи проти кандидатів, хоча я знаю, що декілька дуже мріють, щоб якось же їх допитали, бо тоді ж можна стати жертвою. Не дочекаються», - зазначив Луценко.

За його словами, він не фабрикує справи і не допитує з політичною метою. «Ні для того, щоб дискредитувати, ні для того, щоб підняти рейтинг. Дехто звичайно хотів би щоб на час виборів справи були зупинені. Цього також неможливо зробити», - констатував генпрокурор. При цьому Луценко планує допрацювати до завершення президентських виборів, що вважає «серйозною гарантією того, що вони відбудуться згідно закону і у встановлений час, без жодних фантазій на цю тему».

«Із іншого боку, як тільки це завершу, я в травні приблизно думаю повернутися до політичної діяльності. Побачите, що весною мені буде про що відзвітуватися», - додав він.

Джерело: ТСН.ua

Не повідомляють про смерть і "кидають" із виплатами: У Росії родичі загарбників масово скаржаться на ПВК "Вагнера"

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:30

У Росії активно зростає кількість скарг на методи вербування та умови служби у приватній військовій компанії "Вагнера". Зокрема, представники ПВК у грубій формі спілкуються з рідними найманців, не надають їм інформації і самі забирають тіла з моргів, ...

"Пташка" відліталася: Збитий на Харківщині винищувач Су-30СМ коштував Росії 50 млн доларів (фото)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:20

Збитий у Харківській області ворожий винищувач Су-30СМ коштував Росії 50 мільйонів доларів. Це один із найновіших літаків Росії. Про це повідомив відомий український журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Винищувач Су-30СМ. Імовірно...