Кабмін оцінив: Рева отримав підвищення зарплати після звинувачення українців в переїданні

У міністра-"дієтолога" відбулися зміни в електронній декларації по доходах за серпень.

Міністр соціальної політики Андрій Рева говорив, що українці мають мало грошей, бо "переїдають. А сам на днях вказав в своїй електронній декларації за серпень, що отримав 81 тисячу 162 гривні, повідомляють Патріоти України.

Згідно з декларацією, за липень місяць він заробив 102 тисячі гривень, і 42 тисячі 682 гривні були отримані як матеріальна допомога на оздоровлення. Не враховуючи допомоги на оздоровлення, Рева отримав 53 тисячі 318 грн. А це на майже на 30 тисяч менше, аніж за наступний місяць.

Хіти тижня. Була б інша Україна: Як Леонід Кравчук 1991 року вкрав перемогу у В'ячеслава Чорновіла на президентських виборах (відео)

п’ятниця, 21 вересень 2018, 4:00

Для фальсифікації перемоги Леоніда Кравчука на українських президентських виборах 1991 року використовувалися найрізноманітніші методи - від погроз і залякувань до вкидання голосів. Таку думку у ефірі висловив народний депутат України III-VI скликань...

Хіти тижня. "Миссия невыполнима": У Bloomberg пояснили, чому Путін - приречений

п’ятниця, 21 вересень 2018, 3:00

Перед Володимиром Путіним стоїть величезна проблема. Перед Володимиром Путіним стоїть величезна проблема. Він хоче забезпечити процвітання росіянам до 2024 року, коли, згідно з конституцією, повинен закінчитися його президентський термін, але економіка...