Кандидат у президенти та антикорупціонер Дмитро Гнап виправдовувався, чому гроші для армії залишив собі

Журналіст повідомив, що не вказував ці гроші в декларації, тому що «це не особисті кошти, а гроші проекту, які зберігаються в депозитному ящику».
Дмитро Гнап. Фото: соцмережі.

Колишній керівник проекту «Слідство.Інфо», кандидат в президенти Дмитро Гнап повідомив, що залишок від премії «Вільна преса Східної Європи-2015», в розмірі понад 9 000 євро є «недоторканним запасом». Про це він сказав в коментарі «Вибори і ЗМІ», передають Патріоти України.

На питання, чому весь цей час гроші були у нього, Гнап відповів:
«Ми просто домовлялися, що це буде такий недоторканний запас, раніше це питання не ставилося, і це тільки недавно ми поговорили про ці гроші і я їй сказав (Ганні Бабинець), що я їх поверну».
Він також повідомив, що не вказував ці гроші в декларації, тому що «це не особисті кошти, а гроші проекту, які зберігаються в депозитному ящику». Гнап також повідомив, що завтра перерахує «Слідство.Інфо» всі гроші. Як повідомляли раніше, Дмитро Гнап в 2015 р. не передав всю обіцяну премію «Слідство.Інфо» на потреби армії.

Хіти тижня. "Зрадників ніхто не любить": "Як Росія розправилася з перебіжчиками у Криму", - Цимбалюк (відео)

четвер, 21 березень 2019, 2:00

Українські військові та інші силовики, які вирішили перейти на бік Росії після анексії Криму, не змогли залишитися на півострові. Замість цього їх відправляють в найдальші куточки країни-агресора або взагалі у гарячі точки, де вона веде війну. Про це у...

Хіти тижня. "Є два шляхи": Відомий політик попередив Україну про серйозну небезпеку

четвер, 21 березень 2019, 0:35

Україну до 2030 року може очікувати реальна загроза поглинання іншою державою. Про це в своїй книзі "Мій шлях в задзеркаллі" написав український політик і перший секретар РНБО Володимир Горбулін. При цьому він зазначив, що наша країна може уникнути так...