Кандидат у президенти та антикорупціонер Дмитро Гнап виправдовувався, чому гроші для армії залишив собі

Журналіст повідомив, що не вказував ці гроші в декларації, тому що «це не особисті кошти, а гроші проекту, які зберігаються в депозитному ящику».
Дмитро Гнап. Фото: соцмережі.

Колишній керівник проекту «Слідство.Інфо», кандидат в президенти Дмитро Гнап повідомив, що залишок від премії «Вільна преса Східної Європи-2015», в розмірі понад 9 000 євро є «недоторканним запасом». Про це він сказав в коментарі «Вибори і ЗМІ», передають Патріоти України.

На питання, чому весь цей час гроші були у нього, Гнап відповів:
«Ми просто домовлялися, що це буде такий недоторканний запас, раніше це питання не ставилося, і це тільки недавно ми поговорили про ці гроші і я їй сказав (Ганні Бабинець), що я їх поверну».
Він також повідомив, що не вказував ці гроші в декларації, тому що «це не особисті кошти, а гроші проекту, які зберігаються в депозитному ящику». Гнап також повідомив, що завтра перерахує «Слідство.Інфо» всі гроші. Як повідомляли раніше, Дмитро Гнап в 2015 р. не передав всю обіцяну премію «Слідство.Інфо» на потреби армії.

Не підтримала закон про олігархів і "вигнання" Разумкова: Буймістер виключили з фракції "Слуга народу"

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:29

Народного депутата України Людмилу Буймістер виключили з фракції "Слуга народу". Стала відома причина, передають Патріоти України з посиланням на заступника глави фракції "Слуга народу" Євгенію Кравчук. На запитання про те, чи виключили Буймістер з фра...

"Росія почала цю війну": Глава Пентагону прибув в Україну з візитом і назвав РФ винуватцем конфлікту на Донбасі

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:22

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що винуватцем збройного конфлікту на Донбасі є Росія. Він закликав РФ негайно зупинити війну на сході, а також засудив окупацію Кримського півострову, передають Патріоти України з посиланням на главу Пентагону пі...