
Російські окупаційні війська продовжують удосконалювати інженерне обладнання передових позицій на Донбасі та встановлювати додаткові мінно-вибухові загородження, зокрема й з використанням заборонених міжнародними конвенціями протипіхотних мін, повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки МО України.
При цьому зазначається, що хаотичне мінування місцевості та відсутність взаємодії між підрозділами окупантів призводять до втрат їх особового складу. "Зокрема, 23 липня, під час спроби виходу за лінію зіткнення, на власному мінному полі підірвались диверсійно-розвідувальна група противника та "військовослужбовці" інженерно-саперного підрозділу, які повинні були забезпечити її прохід", - йдеться у повідомленні.
Сили оборони України вночі 25 червня уразили три мости на окупованих територіях, через які росіяни перекидали війська та підвозили боєприпаси, а також інші об'єкти, які використовували окупанти, передають Патріоти України з посиланням на Генеральний шт...
Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...