Карма? На Донбасі на власних мінах підірвалася ДРГ бойовиків

Російські окупаційні війська продовжують удосконалювати інженерне обладнання передових позицій на Донбасі та встановлювати додаткові мінно-вибухові загородження, зокрема й з використанням заборонених міжнародними конвенціями протипіхотних мін, повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

При цьому зазначається, що хаотичне мінування місцевості та відсутність взаємодії між підрозділами окупантів призводять до втрат їх особового складу. "Зокрема, 23 липня, під час спроби виходу за лінію зіткнення, на власному мінному полі підірвались диверсійно-розвідувальна група противника та "військовослужбовці" інженерно-саперного підрозділу, які повинні були забезпечити її прохід", - йдеться у повідомленні.

Черговий крок для посилення міжнародного конфлікту: У Польщі затримали українця через погрози Навроцькому. Що загрожує нашому співвітчизнику?

субота, 27 червень 2026, 18:05

. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...

"Може статись ситуація": Політтехнолог назвав дві умови, які змусять Путіна сісти за стіл переговорів

субота, 27 червень 2026, 17:02

РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...