"Казково брехливий п#дарас": Російський найманець розповів цікаву версію втечі письменника Прилєпіна з Донбасу

Захар Прилєпін не тільки "фінансував" свій батальйон, але й зміг "підзаробити" на садибу та власний готель.

Захара Прилєпіна спіймали на брехні. Фото: соцмережі.

Терорист-письменник Захар Прилєпін втік із "ДНР" після того, як інші терористи сіли йому на хвіст і притиснули його ОПГ. Про це повідомляє в своєму Твіттері блогер Necro Mancer‏, передають Патріоти України.

"Поребрик Степанич із групи" #Ольхон 'а": #Прилепин - "казково брехливий підарас", - написав він. Зазначимо, терорист Ольхон - командувач так званою групою спецназу Новоросії, згідно з розслідуванням InformNapalm, справжнє ім'я Ольхона - Максим Тхоржевський.

Пособник Ольхона Степанович написав у російській соцмережі про Прилєпіна наступне: "Казково брехливий п#дарас. Тобто поки він два роки робив у "ДНР" бізнес із віджимальниками на кшталт Ташкента - поділу типу не було. А як тільки світоч поїхав - почався поділ.

Нагадаю: поїхав він тому, що громадяни, що наводили лад у "ДНР", підсіли йому на хвіст і притиснули його ОПГ, яку він пафосно назвав "батальйоном". Це чмо жодного дня не воювало, а фоточки з "передової" знімало в безпечному для своєї письменницької дупи місці якраз біля щойно помитого джипа. Як там, до речі, з торгівлею зброєю, письменнику? Кажуть, добре наколядував, на садибу і готель в Підмосков'ї вистачило, та ще залишилося, мабуть".

"Путин не меняет своей тактики, или Как российский президент шантажировал Макрона", - Злий Одесит

середа, 21 серпень 2019, 16:59

"Президент РФ Владимир Путин провел встречу со своим французским коллегой Эммануэлем Макроном в ходе официального визита во Францию", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "И, конечно же, многие сейчас будут об...

Цікаві справи: Названо суму, яку Трамп готовий заплатити за Гренландію

середа, 21 серпень 2019, 16:37

Президент США Дональд Трамп багато тижнів обговорював можливість покупки Гренландії у Данії. Високопоставлені чиновники адміністрації розглядали сценарій, за яким Вашингтон міг би запропонувати Копенгагену щорічні виплати на рівні 600 мільйонів доларів...