"Керченська криза - це попереджувальний постріл Росії по Україні", - Горбулін

Історія в Азовському морі - це попереджувальний постріл, а також додаткове психологічне налаштування російських військових, яке прищеплює готовність стріляти по українцях на поразку.

Про це у своєму блозі пише експерт з державної безпеки Володимир Горбулін, передають Патріоти України.

«Не те щоб вони раніше відчували на цей рахунок якісь сентименти. Як довели Іловайські події, стрілянина по неозброєних українцях - це, схоже, щось глибоко вкорінене, можливо, що бере початок від практик масових розстрілів українських політв'язнів силами НКВС. Але про всяк випадок визнали важливим перевірити даний навик», - пише експерт.
За його словами, при поточному співвідношенні військово-морських сил України і Росії ми повинні бути готові до того, що РФ здатна перекрити Азовське море і фактично блокувати наші порти там.
"Отже, потрібно шукати альтернативні рішення, включаючи ті, які можуть не подобатися з політико-символічної точки зору, - зазначає експерт. - Історія в Азовському морі мала для Росії і куди більш глобальне завдання. Її цікавила гранична ступінь реакції Заходу на відверту (абсолютно конвенціональну, а не гібридну) агресію, чітко підпадає під дію міжнародних актів. По суті, атакувавши українські судна і здійснюючи блокаду українських портів, РФ порушила як мінімум два пункти резолюції Генасамблеї ООН №3314 (ХХ IХ) від 14 грудня 1974 р. Реакція Заходу пройшла. Але давайте запитаємо відверто: чи достатньо масштабною вона виявилася, з точки зору можливості запобігання реальній війні?", - підкреслив Володимир Горбулін.

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00. "Апостроф" публікує дані екзит-полів по містах. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим відривом Віталій Кличко. Дані ст...

"Корабельна сосна" пролітає? Оголошено результати екзит-полу на виборах у Миколаєві

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:30

За результатами опублікуванного 25 жовтня екзитполу на виборах у Миколаєві лідирує чинний глава міськради Олександр Сєнкевич. Про це свідчать дані екзитполу на замовлення телеканалу "Україна 24" і програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляють П...