Кернес розповів, за кого голосуватиме на виборах президента України та чому (відео)

На думку мера Харкова, президентські вибори в Україні пройдуть в призначений термін, тобто в березні 2019 року.
Геннадій Кернес. Фото: соцмережі.

Мер Харкова Геннадій Кернес розповів, що на майбутніх президентських виборах буде підтримувати нинішнього главу держави Петра Порошенка. Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Ньюсван", передають Патріоти України.

"Я вважаю, що людина повинна бути підготовлений на таку високу посаду як президент. Вважаю, що таким президентом є Порошенко Петро Олексійович. Давайте поживемо і побачимо, але сьогодні я говорю так. Я не бачу з тієї лінійки політиків, які йдуть на посаду президента, гідну людину, яка могла б дати бій Порошенку по розуму і підготовленості ", - зазначив він.

Також, на думку Кернеса, президентські вибори в Україні пройдуть в призначений термін, тобто в березні 2019 року.

Хіти тижня. "Голосование без выбора, или Как второй тур может стать безальтернативным", - блогер

субота, 23 березень 2019, 19:30

"Последние социологические исследования почти не оставляют сомнений в том, что комик Владимир Зеленский выходит во второй тур, и главной интригой последних трех недель является ответ на вопрос, кто составим ему компанию - Петр Порошенко или Юлия Тимоше...

Хіти тижня. ​"Почему Вы не приехали к солдатам?… Сколько Вы передали денег для армии": Юлія Тимошенко втрапила у Слов'янську в скандал з учасником АТО 95-ї та 81-ї бригади (відео)

субота, 23 березень 2019, 19:00

Виборча компанія все скандальніше, все брудніше. На зустрічі з виборцями щось пішло не так. «Леді Ю» назвала чоловіка провокатором, – «Ваши СБУшние штучкі не пройдуть», - і заперечила спілкування з Коломойським. Візит кандидата в президенти України Юлі...