Хай підтирається на радість усім: У Страсбурзі український нардеп подарував кремлівській пропагандистці Скабєєвій туалетний папір із пикою Путіна (відео)

Топ-пропагандистка "Россия-1" знов носилася в кулуарах штаб-квартири ПАРЄ, атакуючи знов у хамський спосіб представників України. Московські пропаг*ндони чомусь вважають себе неперевершеними у мистецтві тролінгу...

І тут раптом дуже захотілося до туалету. Ольга СкабєєваНардеп Олексій Гончаренко у Стразбурзі знов щепився з невтомною пропагандисткою. На цей раз одесит запасся пам'ятним сувеніром для російського "лайноящика", зазначають Патріоти України. Коли Ольга Скабєєва заступила йому дорогу, Гончаренко радо подарував пропагандистці з телеканалу "Россия-1" рулон туалетного паперу із зображенням Путіна.

Про такий подарунок Гончаренко написав у своєму Facebook. "Подарил товарищу ПОДполковнику Скабеевой туалетную бумагу с полковником Путиным. Уверен, что им всем она (папір.-ред.) понадобится, когда придет время сидеть в Гаагском трибунале", - написав пан Гончаренко.

Гончаренко до Страсбургу приїхав не з одним путінським рулоном. Так 22 січня він поділився українським сувеніром з відвідувачами клозету у Раді Європи (фото вгорі).

"В здании Совета Европы в Страсбурге — правильная туалетная бумага. Отсутствие российской делегации в ПАСЕ, компенсировано присутствием Владимира Путина", - підписав нардеп.

"Видео разговора с подполковником Геббельс ТБ - Скабеевой. Пообещал ей, что обязательно сфотографируюсь с Путиным, который будет сидеть в клетке в Гааге. Рано или поздно это случится. Это точно. Ну и не взяла у меня подарок Мне кажется этот рулон туалетной бумаги прекрасно смотрится вместе с микрофоном телеканала «россия», - підписав відео нардеп.

Прем'єр-міністра Угорщини Орбана через його нацистські заяви викликають на допит до Румунії

субота, 13 серпень 2022, 6:33

Глава Національної ради з протидії дискримінації (CNCD) сусідньої до Угорщини Румунії Асталош Чаба в п’ятницю оголосив, що викличе прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у зв’язку із скаргою на його скандальний виступ у румунському курортному містечк...

У лавах окупантів паніка: ЗСУ ударом по аеродрому в Криму зруйнували міф Путіна про "невразливість" Криму, - Bild

субота, 13 серпень 2022, 6:24

Зі знищенням російської військової авіатехніки на аеродромі "Саки" біля Новофедорівки помер і міф глави РФ Володимира Путіна про невразливість окупованого у 2014 році Криму. Стало очевидно, що Україна здатна націлитись на будь-яку точку півострова й за...