Хай підтирається на радість усім: У Страсбурзі український нардеп подарував кремлівській пропагандистці Скабєєвій туалетний папір із пикою Путіна (відео)

Топ-пропагандистка "Россия-1" знов носилася в кулуарах штаб-квартири ПАРЄ, атакуючи знов у хамський спосіб представників України. Московські пропаг*ндони чомусь вважають себе неперевершеними у мистецтві тролінгу...

І тут раптом дуже захотілося до туалету. Ольга СкабєєваНардеп Олексій Гончаренко у Стразбурзі знов щепився з невтомною пропагандисткою. На цей раз одесит запасся пам'ятним сувеніром для російського "лайноящика", зазначають Патріоти України. Коли Ольга Скабєєва заступила йому дорогу, Гончаренко радо подарував пропагандистці з телеканалу "Россия-1" рулон туалетного паперу із зображенням Путіна.

Про такий подарунок Гончаренко написав у своєму Facebook. "Подарил товарищу ПОДполковнику Скабеевой туалетную бумагу с полковником Путиным. Уверен, что им всем она (папір.-ред.) понадобится, когда придет время сидеть в Гаагском трибунале", - написав пан Гончаренко.

Гончаренко до Страсбургу приїхав не з одним путінським рулоном. Так 22 січня він поділився українським сувеніром з відвідувачами клозету у Раді Європи (фото вгорі).

"В здании Совета Европы в Страсбурге — правильная туалетная бумага. Отсутствие российской делегации в ПАСЕ, компенсировано присутствием Владимира Путина", - підписав нардеп.

"Видео разговора с подполковником Геббельс ТБ - Скабеевой. Пообещал ей, что обязательно сфотографируюсь с Путиным, который будет сидеть в клетке в Гааге. Рано или поздно это случится. Это точно. Ну и не взяла у меня подарок Мне кажется этот рулон туалетной бумаги прекрасно смотрится вместе с микрофоном телеканала «россия», - підписав відео нардеп.

Союзники України готують свої ресурси до можливості ще 10 років війни. Зеленський вперше висловився, чи планує проводити перевибори голови держави, якщо теперішній стан справ затягнеться

понеділок, 22 липень 2024, 0:30

Якщо війна в Україні затягнеться, треба буде шукати інструмент для проведення президентських виборів. Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю для ВВС, зазначають Патріоти України. Глава держави відповів на запитання журналіста, чи перебуватиме на...

Московським бісам не указ: Папа Римський закликав до олімпійського перемир'я

неділя, 21 липень 2024, 23:56

Олімпіада-2024 пройде у Франції з 26 липня по 11 серпня. Папа Римський закликав до припинення воєн під час Олімпійських ігор . Під час недільної молитви у Ватикані Папа Римський Франциск закликав до перемир’я під час Олімпіади-2024 у Парижі. Про це по...