''Харків і Одеса - як Донбас'': У Росії "злили" підступний план Путіна (відео)

Колишній депутат нелегітимної Державної думи Сергій Марков, якого називають людиною президента Росії Володимира Путіна, заявив, що хотів би зміни режиму в Україні, повідомляють Патріоти України.

На його думку, такий сценарій дозволив би провести "вибори", які реалізували б сценарій Донбасу в Харкові та Одесі. Своїми неадекватними мріями Марков поділився в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".

"Ми пишаємося нашими дипломатами, які відстоюють наші позиції в Раді безпеки ООН. Там дуже ясно проявилася суть конфлікту. Ми говоримо: "Давайте вибори в "Л/ДНР", щоб побачити, за кого народ". А вони кажуть: "Не треба виборів ніяких, тому що ми не хочемо визнавати цих людей як народ". Ось у чому різниця! Я скажу більше: приберіть репресивний режим в Україні і ось тоді ви побачите вільні вибори, тоді ви побачите, як проголосують Харків, Одеса. І вони проголосують так само, як Донбас. Ось чого вони (Україна. - Ред.) бояться!" - висловився ставленик Путіна.

Платити путінським варварам тією ж монетою: Естонія просить Німеччину дозволити передачу Україні касетних боєприпасів

п’ятниця, 27 січень 2023, 3:42

Україна звернулась до Естонії з проханням передати касетні боєприпаси для протистояння повномасштабній російській агресії, й Таллінн просить Берлін дозволити їхній реекспорт. Про це в інтерв’ю ERR заявив естонський міністр оборони Ханно Певкур. . "Ес...

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...