Хіти тижня. 2019-й може виявитися гарячішим за всі минулі роки "гібридної війни": Соратник Путіна натякнув на останню ставку Кремля в Україні, - політолог

Сергій Іванов - один з найближчих соратників Путіна, який раніше був секретарем Ради безпеки РФ, головою Міноборони РФ і віце-прем'єром.

Гібридна війна на Донбасі не завершиться до зміни влади в Україні. Про це в інтерв'ю росЗМІ заявив спецпредставник президента РФ з питань екології та транспорту Сергій Іванов, передають Патріоти України.
Іванов - один з найближчих соратників Путіна, який раніше був секретарем Ради безпеки РФ, головою Міноборони РФ і віце-прем'єром.

"Розумному досить для висновків. Тому що, якби Кремль хотів просто піти і отримати світ, - він би просто пішов. Значить, є певні вимоги, на які чинна Верховна Рада і президент ніколи не підуть", - прокоментував висловлювання Іванова політолог Кирило Сазонов.


Опублікував: Олег Устименко

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...