Хіти тижня. А їм все мало! - На КремльТБ "окупували" Київ (відео)

На російському телебаченні озвучили прокремлівський міф про те, що Україна не має власної історії, а фраза "Київ - мати міст руських" вказує на прямий зв'язок української столиці з країною-агресором.

Відповідні пропагандистські фейки поширили російський політолог Сергій Міхєєв і ведучий Володимир Соловйов в ефірі його шоу на телеканалі "Росія 1", передають Патріоти України.

"В Україні дуже люблять говорити про глибоке коріння, давню історію. Шановні! Ось ця спроба обгрунтувати своє існування за рахунок іноземного центру, ідеологічного, історичного (натяк на партнерство із Заходом. - ред.) - це свідчення того, що ніяких коренів немає! Що це вигаданий проект, що це держава, яка не відбулася!" - висловився Міхєєв, просуваючи в маси російського суспільства улюблену вигадку Кремля про штучно відокремлену Україну.

Однак його колега Андрій Окара, вислухавши пропагандистський спіч, нагадав, що традиційно Київ називають матір'ю міст руських і саме з нього почалася історія Київської Русі.

Соловйов, який також вклинився в дискусію, витлумачив відому фразу на свій лад, і висловив упевненість в тому, що її основний зміст - приналежність української столиці до споконвічно російських земель.

"Саме так - російських, але не українських", - з усмішкою сказав він.

Опублікував: Олег Устименко

Добовий зашквар загарбників знов має тренд до зростання: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 листопада

субота, 26 листопад 2022, 10:04

З 24 лютого по 26 листопада безповоротні втрати російської армії в Україні становили щонайменше 86 710 осіб. Лише минулої доби ліквідовано 560 загарбників, повідомив Генштаб ЗСУ вранці в суботу. Також з початку війни знищено:

Росія вже витратила майже дві третини своїх боєприпасів, її наступальна активність знизилася, - розвідка Естонії

субота, 26 листопад 2022, 9:55

Російські окупанти за 9 місяців повномасштабної війни проти України вже витратили майже дві третини своїх боєприпасів. У результаті цього наступальна активність військ РФ значно знизилася. Відповідну заяву зробив глава розвідцентру Сил оборони Естонії ...