Хіти тижня. А під Крутами 1918-го ЮВТ Україну грудьми закривала? - Тимошенко попалася на ганебній брехні, - історик (відео)

Складається враження, що Юлія Володимирівна вже без брехні не може, причому бреше прямо в очі, а, якщо їй надають ефірний час на якомусь із ЗМІ, то можна взагалі себе ні в чому не обмежувати.

Лідера партії «ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко вже давно ловлять на брехні, але ще ніколи не доходило до такої відвертої, яку спростувати може будь-який школяр, зайшовши в інтернет. Про це у своєму блозі пише історик і блогер Олександр Палій, передають Патріоти України.

Він зазначає, чого тільки варта розповідь Тимошенко про те, як її мама Людмила Миколаївна пробивалася через загороджувальні загони під час Голодомору. Насправді мати Юлії Тимошенко, Людмила Миколаївна Телегіна, народилася 1937 року, через чотири роки після Голодомору. І навіть в минулому році відзначала 80-річчя. Про це писав ряд ЗМІ.
«Як можна так брехати - і в такому питанні, як Голодомор? Це ви запитайте у Тимошенко», - написав історик. Він зазначає, що був ще один такий брехун, Вадим Колесніченко, який розповідав, що його батько згорів в танку під час війни з німцями 1941-1945 рр, а сам Колесніченко 1958 року народження.
Опублікував: Олег Устименко

Справжній монстр? Собака Джо Байдена за рік щонайменше 24 рази кусав співробітників Секретної служби США

четвер, 22 лютий 2024, 17:26

Німецька вівчарка чинного президента США Джо Байдена причетна до щонайменше 24 інцидентів з укусами, які сталися в Білому домі протягом 12 місяців, передають Патріоти України. Дворічну німецьку вівчарку Командор виселили з резиденції глави держави в жо...

Оце так: У Бундестазі не підтримали пропозицію розширити допомогу Україні і надати ракети Taurus

четвер, 22 лютий 2024, 16:53

У Бундестазі не вистачило голосів, аби підтримати пропозицію щодо розширення військової допомоги Україні. Таким чином німецька влада в черговий раз відклала питання про передачу українській армії крилатих ракет повітряного базування Taurus, передають П...