Хіти тижня. ​Агент "Аполлон": Стало відомо, як британці вийшли на слід отруювачів Скрипалів

Не зважаючи на всі репресивні заходи, «чекісти» Путіна тікають на Захід, розуміючи сумну перспективу правлячого режиму і куди котиться Росія.

Отруєння Скрипалів

Британська розвідка вийшла на офіцерів ГРУ, які отруїли Сергія і Юлію Скрипалів, завдяки недавно завербованому російському шпигуну. Про це повідомляє видання Daily Express з посиланням на джерела в британській таємній службі розвідки MI6. Примітно, що агента з псевдо "Аполло" завербували в Римі через кілька тижнів після атаки в Солсбер, зазначають Патріоти України.

За інформацією видання, агент Аполло займав посаду в посольстві Росії, однак його реальна робота полягала в тому, щоб збирати секретні дані про діяльність НАТО. Відзначається, що коли агенти MI6 вийшла на російсіянина, він заявив про бажання емігрувати внаслідок невдоволення політикою президента Росії.

Минулого тижня відставний агент MI6 заявив, що Аполло викрили на початку квітня і доставили до Великобританії, де він надав офіцерам секретної розвідки "широкий спектр рутинної і конфіденційної інформації" про глобальну шпигунську мережу Москви.

Йому також показали зображення агентів ГРУ, відомих під іменами Олександр Петров і Руслан Бошіров, яких Скотланд-Ярд шукає за підозрою в отруєнні Скрипалів. Аполло назвав розвідці їхні справжні імена і особисті дані.

Хоча росіяни були ідентифіковані ще на ранніх стадіях розслідування, інформація про них була поширена лише на минулому тижні.

"Ми знаємо, що вони були в Німеччині, неодноразово у Франції і в Нідерландах. Петров раніше сам відвідував Великобританію. Ідея полягала в тому, щоб побачити, чи не залишать вони Росію після Солсбері. Ми були готові. Ми повідомили близько восьми країн, але в цей час було прийнято рішення не поширювати червоні повідомлення по "Інтерполу", так як деякі країни оприлюднять ці дані ", - розповіло джерело.

"Зуби дракона не допомогли": Українські прикордонники знищили в Бєлгородській області станцію РЕБ окупантів (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 6:36

Українські прикордонники знищили в Бєлгородській області Росії станцію радіоелектронної боротьби окупантів. Не допомогли росіянам навіть дорогі оборонні укріплення, зокрема "зуби дракона", які місцева влада встановила лише нещодавно. Відповідне відео о...

Командування РДК заявило, що губернатор не прийшов на призначену зустріч, щоб поспілкуватись та забрати полонених та похвалив за "конструктив" пригожина

понеділок, 5 червень 2023, 6:24

Повстанці продовжують розхитувати легітимність путінської вертикалі влади, підриваючи авторитет його ставленика і піднімаючи вплив суперника. Командир Російського Добровольчого Корпусу Денис Нікітін заявив, що губернатор Бєлгородської області В'ячеслав...