Хіти тижня. Агент Кремля? У СБУ розкрили результати допиту Савченко на поліграфі

Допит відбувся 11 квітня.

Фото: comments.ua

Служба безпеки України (СБУ) розкрила результати допиту народного депутата України Надії Савченко, яка підозрюється в підготовці терористичних актів і державного перевороту, на поліграфі. Відповідний пост розміщено на сторінці відомства в Facebook, повідомляють Патріоти України.

"За результатами проведеного дослідження комісією експертів надано категоричні висновки про наявність у Савченко Н.В. позитивних психофізіологічних реакцій, які свідчать, зокрема, про те, що Савченко Н.В. обговорювала плани насильницького повалення конституційного ладу, брала участь у незаконних діях з повалення конституційного ладу і особисто готувала насильницьке повалення конституційного ладу", - сказано в повідомленні.

За даними СБУ, експертиза підтвердила, що Савченко також обговорювала плани збройного захоплення влади з Рубаном В.В., Захарченко О.В., Тимофєєвим О.Ю. і брала участь у його підготовці, підшукувала та перевозила зброю. Крім того, вона розподіляла ролі в спланованих замахах на представників влади.

"Разом з тим експерти не виявили позитивних психофізіологічних реакцій на запитання, поставлені стороною захисту, зокрема: чи хотіла Савченко Н.В. змінити владу в Україні конституційним способом, чи вважає вона діяльність президента України, народних депутатів України, прем'єр-міністра України, секретаря РНБО, членів Кабінету міністрів України, керівників політичних партій злочинною", - додали у відомстві.

Уточнюється, що в зв'язку зі свідомою протидією Савченко проведенню судової психологічної експертизи з використанням поліграфа комісія експертів не змогла поставити підозрюваній всі запитання, а проведення експертизи було припинено.

Німеччина збільшить поставку Україні своїх танків до 102 "Леопардів"

п’ятниця, 3 лютий 2023, 14:40

Крім раніше анансованої роти з 14 штук Leopard-2 уряд Шольца погодив передачу Києву більш ранньої версії німецьких основних танків. Зокрема Берлін схвалив плани німецького виробника зброї Rheinmetall продати Києву 88 Leopard-1 після ремонту на загальну...

Мінус "пташка": Нацгвардійці знищили "Іглою" російський штурмовик Су-25 під Бахмутом

п’ятниця, 3 лютий 2023, 14:28

У Донецькій області військовослужбовці Національної гвардії України знищили російський штурмовик Су-25. Прес-служба НГУ уточнила, що це сталося під Бахмутом, за який точаться криваві бої, передають Патріоти України. Зазначається, що це сталося 2 лютого...