Хіти тижня. Активісти в Києві розігнали сепаратистський "шабаш" людей Медведчука (фото, відео)

Члени руху "С14" зірвали в Києві так званий Форум об'єднання патріотичних сил, який проходив у залі Українського дому. Відео розгону з'явилося на сторінці "С14" в Facebook, повідомляють Патріоти України.

На ньому видно, що представники організації зайшли в зал, де зібралися учасники "форуму" і попросили присутніх вийти.

"Одним з організаторів була Наталя Миролюб. Учасниця партії "Український вибір" та ініціативи бізнесменів "Ми любимо Росію". За кілька годин до початку ми намагалися поспілкуватися з директор Українського дому, щоб донести свою позицію. Однак ні він, ні менеджер заходів не вважали за потрібне це зробити. Тому самі прийшли до них", - йдеться в повідомленні організації.

Раніше організатори "форуму" розповсюдили серед ЗМІ запрошення і проект резолюції, в якому позначалися головні цілі зборів, серед яких об'єднати зусилля всіх патріотичних організацій України, створити "Об'єднані патріотичні сили" як новий суспільно-політичний рух, взяти участь у виборах, висунути єдиного кандидата в президенти України, узгодити висування єдиних кандидатів в депутати Верховної Ради та інше.

Організатором "форуму" офіційно виступив якийсь Микола Габер, колишній депутат Верховної Ради, який активно співпрацював зі скандальною Наталією Вітренко.

Священику з Лаври, який начебто прославляв на Богослужінні "рускій мір", повідомили про підозру

четвер, 1 грудень 2022, 16:25

Співробітники Служби безпеки України повідомили про підозру організаторам богослужіння, під час якого у Києво-Печерській Лаврі прославляли "русский мир". Слідчі задокументували факт протиправних дій одного із священнослужителів РПЦ в Україні та його сп...

В Іспанії листи з вибухівкою надійшли також прем'єр-міністру і до міноборони

четвер, 1 грудень 2022, 16:16

Конверт "з піротехнічним матеріалом", адресований Санчесу, знешкодила його команда безпеки, пише Еlmundo. У міністерстві зауважили, що охорону поблизу державних і дипломатичних будівель посилять після серії листів з вибуховими пристроями. Іспанські ЗМІ...