Хіти тижня. Активісти в Києві розігнали сепаратистський "шабаш" людей Медведчука (фото, відео)

Члени руху "С14" зірвали в Києві так званий Форум об'єднання патріотичних сил, який проходив у залі Українського дому. Відео розгону з'явилося на сторінці "С14" в Facebook, повідомляють Патріоти України.

На ньому видно, що представники організації зайшли в зал, де зібралися учасники "форуму" і попросили присутніх вийти.

"Одним з організаторів була Наталя Миролюб. Учасниця партії "Український вибір" та ініціативи бізнесменів "Ми любимо Росію". За кілька годин до початку ми намагалися поспілкуватися з директор Українського дому, щоб донести свою позицію. Однак ні він, ні менеджер заходів не вважали за потрібне це зробити. Тому самі прийшли до них", - йдеться в повідомленні організації.

Раніше організатори "форуму" розповсюдили серед ЗМІ запрошення і проект резолюції, в якому позначалися головні цілі зборів, серед яких об'єднати зусилля всіх патріотичних організацій України, створити "Об'єднані патріотичні сили" як новий суспільно-політичний рух, взяти участь у виборах, висунути єдиного кандидата в президенти України, узгодити висування єдиних кандидатів в депутати Верховної Ради та інше.

Організатором "форуму" офіційно виступив якийсь Микола Габер, колишній депутат Верховної Ради, який активно співпрацював зі скандальною Наталією Вітренко.

З архіву ПУ. "Чмо з педер*стичними нахилами": Добкін поскандалив у прямому ефірі із політологом (відео)

п’ятниця, 21 січень 2022, 1:00

Колишній народний депутат Михайло Добкін у січні 2021 року поскандалив у прямому ефірі з політологом Валентином Гладких. Опоненти вступили в жорстку перепалку з переходом на особистості в ефірі ток-шоу на телеканалі Україна 24, повідомляють Патріоти Ук...

​"Досить займатися еквілібристикою та перекручуванням фактів! Ви не в цирку!": Марина Порошенко емоційно звернулася до "слуг" у Київраді щодо переслідувань п’ятого президента (відео)

четвер, 20 січень 2022, 23:36

20 січня лідер "Європейської Солідарності" у Києві Марина Порошенко закликала колег Київради відкинути політичні розбіжності та підтримати звернення до Парламенту, Офісу президента та Генпрокурора, щоб не допустити політичного переслідування п'ятого гл...