Хіти тижня. "Армянину из Узбекистана не терпится залить Украину кровью": У РФ зробили нову заяву щодо майбутнього "ЛДНР" (відео)

Семен Багдасаров заявив, що Росія має в першу чергу “враховувати думку своїх співвітчизників на Україні, наплювавши на думку США”.

Семен Багдасаров. Фото: NovostiNK.ru.

Директор Центру вивчення Близького Сходу та Центральної Азії Семен Багдасаров в ефірі пропагандистської програми “Вечір з Володимиром Соловйовим” на телеканалі “Росія 1” зробив низку кровожерливих висловлювань в бік України. Про це у Twitter написав український журналіст Денис Казанський із додаванням відео, передають Патріоти України.

“У полку професійних росіян поповнення – вірменин Багдасаров з Узбекистану. Йому теж чомусь не терпиться залити Україну кров’ю”, – прокоментував злобні висловлювання Багдасарова Казанський.

Багдасаров заявив, що Росія має в першу чергу “враховувати думку своїх співвітчизників на Україні, наплювавши на думку США”. А також “разом з ЛДНР звільнити всі російські регіони України”. “Спершись на Донецьку та Луганську області як на базовий район, ми маємо звільнити ті регіони, де не дай Боже, будуть утискам піддаватися наші люди, наші співвітчизники”, – істерично виголосив Багдасаров.

Німеччина нагадує Гамлета: Прем'єр Польщі вразив дотепним порівнянням

понеділок, 20 березень 2023, 20:29

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький звинуватив Німеччину в надмірній нерішучості, коли необхідно зробити вибір між добром і злом. В тому числі, в контексті російського вторгнення в Україну. Так, виступаючи в Університеті Рупрехта і Карла в німець...

"Нам би Брянськ із Бєлгородом не втратити": окупанти заговорили про провали на фронті та стурбувалися майбутнім РФ. Перехоплення

понеділок, 20 березень 2023, 19:53

Російські окупанти вже й не мріють про нові завоювання в Україні. Більше того, вони переживають за те, як би їм не втратити Брянськ і Бєлгород, передають Патріоти України. Про це свідчить перехоплення телефонної розмови загарбників, яку OBOZREVATEL над...