
Президент Білорусі Олександр Лукашенко знову зробив натяк голові Росії Володимиру Путіну, підкресливши, що білоруси завжди будуть вільними, зазначають Патріоти України
Всім, хто погано дивиться на нас, будемо однозначно говорити про те, що під батогом ми більше ніколи ходити не будемо, - сказав він під час відвідування Храму-пам'ятника на честь Всіх Святих, повідомляє Білорусь сьогодні.
Президент підкреслив, що білоруси - гордий, незалежний, толерантний і дуже добрий народ, який завжди добре ставиться до всіх своїх сусідів, в тому числі росіянам і українцям.
Та й наша Білорусь - багатоконфесійна республіка. І, напевно, буде правильно, якщо ми пошлемо добрі слова в цей наш Свято і представникам інших конфесій. Всім тим, хто живе в Білорусі, нехай і сповідує інші релігії, але визнає, що Бог єдиний, - сказав Лукашенко.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою