
Президент Білорусі Олександр Лукашенко знову зробив натяк голові Росії Володимиру Путіну, підкресливши, що білоруси завжди будуть вільними, зазначають Патріоти України
Всім, хто погано дивиться на нас, будемо однозначно говорити про те, що під батогом ми більше ніколи ходити не будемо, - сказав він під час відвідування Храму-пам'ятника на честь Всіх Святих, повідомляє Білорусь сьогодні.
Президент підкреслив, що білоруси - гордий, незалежний, толерантний і дуже добрий народ, який завжди добре ставиться до всіх своїх сусідів, в тому числі росіянам і українцям.
Та й наша Білорусь - багатоконфесійна республіка. І, напевно, буде правильно, якщо ми пошлемо добрі слова в цей наш Свято і представникам інших конфесій. Всім тим, хто живе в Білорусі, нехай і сповідує інші релігії, але визнає, що Бог єдиний, - сказав Лукашенко.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...