
Президент Білорусі Олександр Лукашенко знову зробив натяк голові Росії Володимиру Путіну, підкресливши, що білоруси завжди будуть вільними, зазначають Патріоти України
Всім, хто погано дивиться на нас, будемо однозначно говорити про те, що під батогом ми більше ніколи ходити не будемо, - сказав він під час відвідування Храму-пам'ятника на честь Всіх Святих, повідомляє Білорусь сьогодні.
Президент підкреслив, що білоруси - гордий, незалежний, толерантний і дуже добрий народ, який завжди добре ставиться до всіх своїх сусідів, в тому числі росіянам і українцям.
Та й наша Білорусь - багатоконфесійна республіка. І, напевно, буде правильно, якщо ми пошлемо добрі слова в цей наш Свято і представникам інших конфесій. Всім тим, хто живе в Білорусі, нехай і сповідує інші релігії, але визнає, що Бог єдиний, - сказав Лукашенко.
В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...