Хіти тижня. Бацька заважає: Російський політик розкрив плани Путіна щодо Білорусі (відео)

Президент Росії Володимир Путін планує відродити ідею союзної держави з Білоруссю і створити своєрідний "СРСР-2.0". Для реалізації свого плану Путіну необхідно усунути від влади президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Володимир Путін і Олександр Лукашенко

Про це заявив в ефірі ObozTV російський опозиційний політик Ілля Пономарьов. За його словами, Кремль не буде готувати військове вторгнення у Білорусь, передають Патріоти України.

"Я думаю, що зараз вони готуватимуть зміну влади в Білорусі. Не вторгнення, а зміну влади, оскільки там через рік будуть вибори", — заявив політик.

Пономарьов нагадав, що Росія призначила в Білорусь послом із розширеними повноваженнями Михайла Бабича. "Бабич у Росії відомий тим, що він силовик і фахівець із найбрудніших і насильницьких виборів, які проходили в російських регіонах. Такий собі спецполіттехнолог. Швидше за все, це говорить про те, що Кремль буде активно грати на цих виборах", — пояснив він.

"Якщо їм вдасться прибрати Лукашенка, тоді вони спробують відновити ідею союзної держави Росії й Білорусі — "СРСР-2.0", щоб можна було вивести Путіна на вибори президента цієї об'єднаної держави", — додав російський політик.

За словами Пономарьова, раніше Москва й Мінськ ніяк не могли домовитися про статус Білорусі в майбутньому об'єднанні: "Путін пропонував зробити окремий федеральний округ, і кожна з областей Білорусі отримує такі ж права, як будь-яка інша область РФ. Зрозуміло, Олександр Григорович сказав "ні".

"Я думаю, що вони не повторять цієї помилки. Формально запропонують "Радянський Союз", але тоді виникне новий пост президента, і вже не буде обмежень щодо конституційних термінів. Путін може піти на об'єднані вибори. Це буде сильний крок для громадян Росії — крок у бік відновлення Радянського Союзу росіяни безумовно підтримають", — підкреслив російський опозиціонер.

От, чому їх не можна пускати в цивілізований світ: Росіянин, який живе в Естонії, обурився декомунізацією і закликав армію РФ взяти Таллінн (відео)

середа, 17 серпень 2022, 16:49

У мережі з'явилося відео, на якому росіянин з естонського міста Нарва запрошує рашистів окупувати Естонію, передають Патріоти України. Чоловік записав відео під мелодію гімну Росії, а також поруч поставив триколор країни-терориста. Він висловив обуренн...

Військові ЗСУ показали унікальний ворожий трофей – "сухопутний корабель", з якого втекли росіяни (фото)

середа, 17 серпень 2022, 16:30

Військові 93-ї механізованої бригади "Холодний Яр" показали рідкісний трофей, який вдалося захопити біля Тростянця Сумської області, передають Патріоти України. . Мова йде про російський БТР, на якому встановлена автоматична корабельна пушка "Босфор" ...