Хіти тижня. Безпорадний і ''сліпий'': Стало відомо про серйозний провал Росії з флотом (фото, інфографіка)

Військово-морський флот Росії не має сучасних засобів виявлення малошумних американських військових підводних човнів. Він їх не бачить. Про це в "Независимой газете" написав капітан 3-го рангу запасу Максим Клімов, повідомляють Патріоти України.

"Про можливість наведення корабельних зенітних керованих ракет на цілі, які низько летять, і говорити не доводиться із урахуванням того, що навіть за своїм основним призначенням — протичовновим — [вертоліт] Ка-27М серйозно програє усім західним сучасним вертольотам", — підкреслив він.

На його думку, крайня застарілість ППС (враховуючи "Новелу" і "Косатку") є головним недоліком російської протичовнової авіації.

"Наше "поле буїв" — це набір одиночних приймачів, у той час як на Заході уже з 1980-х років почався перехід на спільну комплексну обробку сигналів від поля РГАБ (радіогідроакустичний буй) як від єдиної антени, тобто РГАБ став "датчиком". Це технічне рішення різко підвищило пошукову продуктивність протичовнових літаків", — написав Клімов. На його думку, все, чим займався ВМФ в останні десять років із авіаносної тематики, є "манилівщиною".

Ексглава Адміністрації президента Януковича потрапив у лікарню

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:00

Колишнього главу Адміністрації президента України за часів експрезидента Віктора Януковича, бізнесмена Андрія Клюєва госпіталізували в Москві. Його стан оцінюється як важкий. Про це повідомила низка російських ЗМІ, передають Патріоти України. Клюєв зар...

"І це професор права!": Кандидат у мери Кишинева оскандалився у Таїланді через "патріотичні"... труси (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:05

Кандидат у примари (мери) Кишинева Теодор Кирнац потрапив у скандал після того, як його дружина виставила фото та відео з їхнього спільного відпочинку у Таїланді. Про це пише видання Jurnal, передають Патріоти України. Молдавани у соцмережах бурхливо в...