Хіти тижня. "Бікфордів шнур у зад ювіляру": Невзоров розповів про український подарунок патріарху Кирилу (відео)

Україна завдала сильного удару по Російській православній церкві (РПЦ) та її главі патріарху Кирилу, ухваливши закон про перехід церковних громад у ПЦУ.

Україна зробила оригінальний подарунок патріарху Кирилу

Таку думку висловив російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров в ефірі програми "Невзоровские среды" на радіостанції "Ехо Москви". За іронією долі, це практично збіглося з 10-ю річницею інтронізації глави РПЦ, яку в Росії відзначають 1 лютого, передають Патріоти України.

"Найпотужніший і найоригінальніший подарунок йому, звичайно, зробила Україна, тому що українці, нарешті, запалили бікфордів шнур. Він веде якраз у зад ювіляру, і вогник майже добіг уже. Там ухвалено закон про самовизначення парафій. І цей закон розставляє всі точки. Тепер релігійна громада буде сама на своєму сході вирішувати, а до якої, власне кажучи, церкви вона хоче відноситися", – сказав Невзоров, додавши, що РПЦ через це влаштувала істерику.

За словами публіциста, другий бікфордів шнур Кирилу підклали в Російській академії наук, коли спочатку присудили, а потім відібрали звання почесного професора.

"Він уже гримнув, і гримнув так, що там з митри сильно посипалися камінці. Там зовсім історія анекдотична. Ось уявіть собі: дали вам орден, а потім викликають:" Знаєш, дали помилково. Віддай. Відчіпляй. Іди назад. Ніякий ти не професор", – нагадав Невзоров.

"Взагалі, в РПЦ суцільні поразки. Я вже не кажу про остаточну втрату України, про розвал складного церковного бізнесу – педофіли, вбивці, злодії", – підсумував російський журналіст.

Зеленський запропонував Раді продовжити воєнний стан і мобілізацію в Україні

середа, 18 травень 2022, 14:30

Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію. Відповідні законопроєкти № 7389 та № 7390 булло внесено до парламенту у середу, 18 травня, пише НВ, інформує UAINFO.org. Водночас текстів...

Тепер мають загинути за Путіна: Росія оголосила в Криму мобілізацію військових, які зрадили Україну в 2014 році

середа, 18 травень 2022, 14:26

Попри те, що прихована мобілізація в РФ провалилася, росіяни знайшли вихід по залученню нових солдатів. Кремль вирішив відправити на війну в Україну військових з Криму, що зрадили присязі у 2014 році, передають Патріоти України з посиланням на повідомл...