Хіти тижня. Більше не заважають собі та іншим: Волонтери розсекретили імена загиблих у Сирії найманців Путіна (фото)

Деякі з ідентифікованих російських найманців ПВК "Вагнера" раніше воювали на Донбасі на стороні незаконних збройних формувань.

Росіян у Сирії ліквідували швидко та ефектно. Фото: Рейтерс.

Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm, команда проекту "Ихтамнет_м0209" і хактівісти Ukrainian Cyber Alliance ідентифікували ще 20 найманців, які входять до складу гаубичного самохідного артилерійського дивізіону так званої ПВК "Вагнера". Серед них також були пізнані ще двоє російських найманців, які раніше загинули в Сирії. Про це повідомляється на сайті InformNapalm, передають Патріоти України.

Зазначимо, що деякі з ідентифікованих російських найманців ПВК "Вагнера" раніше воювали на Донбасі на стороні незаконних збройних формувань. Один з найманців був зафіксований у формі сирійського військовослужбовця з підрозділу "Соколи Пустелі".

Блакитні мрії скреп?: Оцінка обсягів поставок та перспектив Т-90М у армії РФ (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 23:49

Корпорація "Уралвагонзавод" (УВЗ) 1 березня 2021 р. повідомила, що "відправила партію танків Т-90М до військ" та що "танк Т-90М розробки УКБТМ є найдосконалішим у родині Т-90 та найбільш пристосованим до дій в умовах сучасного бою, у т.ч. завдяки наявн...

У Кремлі зрозуміли, що їх дурять: Москаль назвав причину загострення на Донбасі (відео)

четвер, 4 березень 2021, 23:29

Політик назвав затягуванням часу заяви представників української сторони в ТКГ щодо проведення виборів на окупованій території Донецької і Луганської областей. В Кремлі пішли на загострення на Донбасі після того, як зрозуміли, що Україна тягне час і на...