Хіти тижня. "Боже, царя спаси!": Екс-депутат Держдуми назвав найстрашніший сон Путіна на виборах президента України

П​резидент країни-агресора вже навіть не намагається приховувати свого бажання в тому, що йому потрібен "кишеньковий" президент української держави.

Ілля Пономарьов

Ілля Пономарьов, який є відомим російським опозиціонером, заявив, що українців очікує кілька проросійських кандидатів, які будуть ставити під сумнів курс України і всі разом в цілому вони наберуть не більше 12% голосів виборців, передають Патріоти України.

Пономарьов переконаний, що інша частина кандидатів прийдешніх президентських виборів буде виділятися підтримкою Євросоюзу і НАТО, а виборча кампанія буде сприяти збільшенню голосів підтримки серед населення за дані інституції.

Він підкреслив, що країна-агресор на цих виборах в Україні буде вести свою діяльність з двох сторін. З одного боку, як стверджує Пономарьов, Кремль буде надавати свою підтримку кандидату, який свідомо не має жодних шансів на перемогу, такому, як Віктор Медведчук або Юрій Бойко. З іншого боку, за словами російського опозиціонера, агресивна Москва буде робити все можливе, щоб всі вступили один з одним в конфлікт, щоб українська держава не мала успіху.

Наостанок опозиційний політик додав, що для самого Володимира Путіна найстрашнішим сном є черговий прихід до влади в Україні дієздатного політика, який займеться проведенням фундаментальних реформ і поведе країну в ЄС і Північноатлантичний альянс, тому президенту російського агресора важлива фрагментація в українській державі.

"У росіян є плани повернутися до проєкту "Новоросія": Муженко попередив про небезпеку

четвер, 4 березень 2021, 13:15

Загроза масштабного військового вторгнення Росії в Україну нікуди не поділася. Крім того, країна-агресор може повернутися до нереалізованих у 2014 році планів через водну кризу в окупованому Криму. Таку думку в інтерв'ю озвучив колишній начальник Генер...

"Це наш головний торговий партнер": Арестович заявив, що Україна може накласти тільки "символічні" санкції на РФ

четвер, 4 березень 2021, 12:59

В Україні не можуть накласти санкції на всіх, хто торгує з Росією, адже тоді наша країна залишиться без головного торгового партнера. Про це в ефірі "Україна 24" розповів радник української делегації в Тристоронньої контактній групі Олексій Арестович, ...