Хіти тижня. "Брат-близнюк" Барака Обами і собі подався у президенти, президенти України (фотофакти)

Олександр Жамойдо входить до складу громадської організації «Ліга нескорених».

Олександр Жамойдо дуже схожий на Обаму. Фото: соцмережі.Колишній машиніст київського метро, учасник Революції гідності і волонтер АТО Олександр Жамойдо заявив про намір балотуватися на пост президента України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на його електронну декларацію за 2018 рік, як кандидата у президенти, яка з’явилася на сайті НАЗК 28 січня.

Згідно з офіційним документом, Жамойдо має квартиру площею 43 кв. м у місті Вишневе, що поблизу Києва. Весь його дохід за минулий рік складався з пенсії, що становила 45,3 тис. грн.

На банківських рахунках він зберігає 300 тис. грн і $3 тис. Жамойдо вказав, що входить до громадської організації «Ліга нескорених».

Хіти тижня. "Прощай, немытая": Росіянам залишилось вільно користуватись світовою мережою інтернету лічені місяці

середа, 20 березень 2019, 4:00

Такими планами поділилось міністерство оборони РФ, на котре покладена епохальна скрепна місія

"З глузду з'їхав, чи шо?", або "Майже поліглот, біндерівський": На урочистостях в окупованому Криму з нагоди 5-річчя анексії Путін заговорив українською

середа, 20 березень 2019, 0:02

Російський та український народи ніколи не сварилися, переконує фюрер Четвертого Рейху, підкреслюючи, що все буде добре, як приберуть режим Порошенка. "Исконный" Крим при цьому, звісно не віддасть. Президент Росії Володимир Путін під час візиту до окуп...