Хіти тижня. "Брат-близнюк" Барака Обами і собі подався у президенти, президенти України (фотофакти)

Олександр Жамойдо входить до складу громадської організації «Ліга нескорених».

Олександр Жамойдо дуже схожий на Обаму. Фото: соцмережі.Колишній машиніст київського метро, учасник Революції гідності і волонтер АТО Олександр Жамойдо заявив про намір балотуватися на пост президента України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на його електронну декларацію за 2018 рік, як кандидата у президенти, яка з’явилася на сайті НАЗК 28 січня.

Згідно з офіційним документом, Жамойдо має квартиру площею 43 кв. м у місті Вишневе, що поблизу Києва. Весь його дохід за минулий рік складався з пенсії, що становила 45,3 тис. грн.

На банківських рахунках він зберігає 300 тис. грн і $3 тис. Жамойдо вказав, що входить до громадської організації «Ліга нескорених».

Створена спеціально до виборів у ВР: Коломойський назвав себе консультантом партії Кернеса-Труханова

четвер, 23 травень 2019, 20:23

Павло Фукс, за словами олігарха, найближчий друг мера Кернеса, тому теж бере участь в цьому політичному проекті. Олігарх Ігор Коломойський консультує новий всеукраїнський політичний проект, який створюється для походу на вибори до парламенту. Про це са...

Хіти тижня. "Нехай народ схвалить": Зеленський проведе в Україні референдум через Росію

четвер, 23 травень 2019, 19:30

Враховуючи бажання деяких наших співгромадян досягнути миру будь-якою ціною, результати голосування передбачити складно. Президент України Володимир Зеленський має намір винести на всеукраїнський референдум питання про формат переговорів із Росією. Про...