Хіти тижня. "Браття"? Ще одна країна відмовилася виганяти дипломатів РФ

Софія також повертає в Москву свого посла в РФ Бойко Коцева, раніше викликаного для консультацій у зв'язку з хімічною атакою в Солсбері.

Ілюстрація: ЖЖБолгарія вирішила не висилати з країни російських дипломатів у зв'язку з отруєнням шпигуна-перебіжчика Сергія Скрипаля в Великобританії. Таке рішення було прийнято на проведеному в Софії засіданні Ради безпеки при уряді Болгарії, повідомляють Патріоти України.

Як зазначив прем'єр-міністр Бойко Борисов, на засіданні Радбезу було прийнято рішення про те, що Болгарія "солідарна з Великобританією, але не буде висилати з країни російських дипломатів".

Змусили вимовляти клятву перед портретом Путіна: Прихильники РФ у Мелітополі поскаржилися на приниження

середа, 28 вересень 2022, 18:45

В окупованому Мелітополі, де напередодні пройшов псевдореферендум, мешканці, які розраховують отримати російський паспорт, зазнають принижень "російського світу". Зокрема людей заводять до кабінету з портретом фюрера Володимира Путіна, включають гімн Р...

ЗСУ вже на відстані 20 км: Том Купер дав прогноз, яке місто скоро буде деокуповане

середа, 28 вересень 2022, 18:29

Австрійський аналітик Том Купер заявив, що найближчими днями Збройні сили України можуть місто Лиман Донецької області. За його словами, українські сили вже знаходяться за 20 кілометрів на північ і північний схід від населеного пункту, передають Патріо...