Хіти тижня. "Буде удар": Російські пропаганд*ни влаштували істерику через "план Порошенка" по Донбасу

Російські пропагандисти висловили безпідставну думку, що президент Петро Порошенко готує провокації і має намір "напасти на Україну".

"Варіантів небагато. Найреалістичніший - це удар Києва по Донбасу. Весь грудень Україна стягувала додаткові війська - спочатку до Маріуполя. Але коли Москва офіційно заявила про підготовку тут Києвом нападу, Україна почала нарощувати угруповання у Горлівці. Задум простий - відрізати" ЛНР "від "ДНР". А для виправдання атаки готується інсценування хімічної диверсії", - пише видання "Комсомольская правда", передають Патріоти України.

Другий варіант, на переконання кремлівських журналістів, - загострення на кордоні з Кримом, наприклад, обстріл в районі Перекопу, щоб викликати вогонь у відповідь, результати якого будуть зняті іноземними журналістами.

"Третій варіант - найпростіший - тут нічого вигадувати не треба. Банально знову відправити на забій через Керченську протоку військові кораблі. Турчинов (секретар РНБО Олександр Турчинов. - ред.) Навіть запросив взяти участь в цій авантюрі західних спостерігачів. Не врахував одного - Росія може спокійно пропустити українські кораблі, якщо, звичайно, вони не почнуть нахабніти і порушувати геть усе", - зазначає видання.

Є ще варіант четвертий, переконані пропагандисти, - атакувати Придністров'я, де стоять російські миротворці.

"П'ятий варіант - зовсім дурний. Але нинішній Київ здатний і на нього - провокація на кордоні материкової Росії. За яку доведеться відповідати. А далі у всіх випадках - крики в пресі, з трибуни ООН і так далі", - додали журналісти.

"Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

субота, 29 лютий 2020, 14:58

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...

"Відійдіть з дороги Туреччини": Ердоган розповів про телефонну розмову із Путіним

субота, 29 лютий 2020, 14:22

Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина прагне сформувати в Ідлібі зону безпеки і тим самим забезпечити безпеку своїх кордонів. «Я відкрито запитав у Путіна: «Що ви робите в Ідлібі? Якщо хочете створити військову базу, то створюйте, однак відійдіть з дорог...